Noworodki i niemowlaki

Listopad 2015

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~millie

~millie

Expirate,po prostu czytam uwaznie jej posty. Harowka w hotelu,tragiczne warunki do mieszkania,niedobrze sie robi na mysl o tych ptakach o ktorych pisala,ktore jesli nie wiecie przenosza toxoplazmoze. Od razu widac,ze jest tam by wyludzac benefity. A potem sie dziwic,ze Polacy maja taka zla opinie..

expirate

expirate

O rety, serio? :P wieczna wojna polsko-polska i krytyka Polaków w UK. To nie miejsce na takie coś, jesteśmy tu na forum po to, żeby się wspierać i dzielić doświadczeniami związanymi z ciążą, nie po to by oceniać życie innych ;) to na pewno nie moja czy Twoja sprawa, nie dajmy się zwariować.

Oj, dziewczyny, chciałabym ważyć tyle co wy :D zaczynałam dietę gdy dowiedziałam się o maluchu, więc dałam sobie spokój. Zdążę jeszcze się zająć sobą (albo raczej wypocić przy dziecku :D).

--

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3csqv4xghmbg2.png

44457 expirate Kobieta, 27 lat, UK
Anya

Anya

Witam,

Ufff.... przebrnęłam cały wątek od początku :) sporo tego było ale ciekawa lektura ;)
Pozwolicie, że dołączę z terminem na 20 listopada (4 dni przed moimi urodzinami więc liczę na cudowny prezent) :)
Pozdrawiam

--

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

1599 anya Kobieta, 113 lat, ...
Anya

Anya

expirate 24 listopad to piękna data :) a strzelce to fajni ludzie ;)

--

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

1599 anya Kobieta, 113 lat, ...
expirate

expirate

Ja jestem z czerwca, podobno latem się rodzą największe leniuchy :D trochę mi szkoda dziecka, że tak późno w roku będzie miał urodziny, rówieśnicy już będą się cieszyć, a on jeszcze czekać. No ale trudno, tak to jest jak się jest "dzieckiem walentynek" ^^

--

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3csqv4xghmbg2.png

44457 expirate Kobieta, 27 lat, UK
darka86

darka86

Anya witaj :)

expirate ale ja jestem niska :) generalnie ćwiczyłam z Ewą Chodakowską przed ciążą a teraz od 2m-cy nic :D ale już wynalazłam sobie jakąś gimnastykę dla ciężarnych niedaleko domu, może poznam jakieś brzuchate koleżanki ;) Tylko to dopiero po 12tyg można wiec akurat po wizycie u lekarza za tydzień, zapytam od razu,czy nie ma przeciwwskazań.

--

Nasz blog: http://listopadowki2015.blogspot.com

44907 darka86 Kobieta, 33 lata, Warszawa
~Wiolinka

~Wiolinka

Cześć dziewczyny.
Jestem w 10 tyg. ciąży. Termin mam na 17 listopada.
Bardzo chciałabym się ruszać, uprawiać sporty w ciąży bo zawsze byłam aktywna ale boję się bo pierwsze maleństwo poroniłam w 11 tyg.rok temu. Bardzo brakuje mi wypadów na basen i roweru. W przyszłym tyg.mam wizytę to zapytam jak maleństwo.Może pozwolą mi pływać? Jazda na rwerze jest podobno niewskazana.

Paaie

Paaie

Jazda na rowerze jest na pewno niewskazana. Wiolinka jak się dowiesz jak z basenem to daj znać, bo ja chętnie też bym poszła ale boję się infekcji.
Ja niby jestem dość szczupła, ale teraz już prawie drugi tydzień siedzę na tyłku i jeśli tak dalej będzie to szybko nabiję dodatkowe kilogramy. Więc jak tylko dostanę zgodę to idę na ćwiczenia dla kobiet w ciąży u mnie w mieście:) w sumie by poćwiczyć no a bardziej to by poznać może inne mamy z okolicy:).

--

https://www.suwaczki.com/tickers/oar890bv170x3e89.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jy2ak5h0b.png
https://www.suwaczki.com/tickers/iv098rib2uua2rqv.png

43787 paaie Kobieta, 30 lat, Otwock