Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Magdalena3 coś ty.. pytałam i nie bo mają "komplet.." jakie to jest wkurzające. miesiącami dzień w dzień łaziłam, pytałam po całym mieście i guzik, a tam gdzie pracowałam to nie ma szans bym wróciła bo sama z tej pracy zrezygnowałam :) i za chiny ludowe bym tam nie wróciła.. dość już miałam tych alkoholików, awanturników i nierobów, którzy stale się do mnie przyczepiali... trudno jakoś sobie z mężem poradzimy :) najważniejsze żeby dzidziuś był zdrowy :)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgx3e3k5eupxrkk.png

Odnośnik do komentarza

wiem co to znaczy wlasnie wszedzie trzeba sie prosic a jak sie znajdzie to jak ty mowic margines spoleczenstwa, ja tez mialam dobra prace ale wlasnie nawet szef i szefowa to taki margines ze jak wigilie firmowa zrobili to szczescie ze sie zabralam wczesnie bo hulali ze az drzwi pourywali :) ale coz bywa i tak
ja mam wlasna firme bo otworzylam z dotacji tzn. zaczelam starac sie w grudniu 2013 a w styczniu sie okazalo ze zaszlam w ciaze a staralismy sie pol roku, wiec mozna powiedziec ze sie udało

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
Gość kamartahi

cześć Dziewczyny, ja tez dołączam do listopadowych rozładunków :)
przedwczoraj byłam u gina, na usg na razie czarna plamka, za tydzien mamy zobaczyc cos więcej
jestem juz mamą 9 letniej Michasi więc przerwę miałam dosyc długą, ale przez to liczę, że ta ciąża bedzie dla mnie spokojniejsza a ja dojrzalsza itd
nie ma się co łamać płaczliwym nastrojem- to mija po kilku tygodniach a potem juz tylko czysta radość i ekstaza

Odnośnik do komentarza

Trzymam kciuki za Was, dziewuszki i za samą siebie też :) nigdy tego nie doświadczyłam, ale podobno pierwszy raz jak sie słyszy serduszko maleństwa, to niesamowite uczucie :) czekam na wizyte u gina z niecierpliwością, ale i tak sądzę że to za szybko :(
Wiem, że łatwo mówić, ale trzeba być silną i myśleć optymistycznie :) wszystko będzie dobrze i urodzimy piękne zdrowe maluszki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgzu3wrk1gjmj.png

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie. ogolnie ten piatek 13-tego juz powoli mnie przerasta....
pierwszy wkur... u gina....
bylam pierwszy raz w tej przychodni bo wczesniej chodzilam do innej ginki prywatnie ale teraz chce 200 zl za wizyte zwykla a z usg 240 zl - bez komentarza....
inni lekarze maja terminy na maja wiec zmuszona bylam isc do emeryta. ogolnie nie wiedzialam ze tam nie maja usg (bo to jest przychodnia przyszpitalna i jak jest jedno z 3 !!!!!!!!!! usg na cala ciaze to sie wizyte umawia w szpitalu - pojecia nie mialam o tym, masakra), lekarz dosc opryskliwie stwierdzil ze takiej wczesnej ciazy to on zwyklym badaniem nie wykryje a nie "będzie marnował 1 usg na stwierdzenie czy jest zarodek" bo potem mi zostana tylko 2 na cala ciaze. no porazka jednym slowem. i wysmial ze zrobilam test ciązowy bo "on nawet jak jest pozytywny to nie musi swiadczyc o ciazy"....
dobrze ze w czwartek ide do prywatnego gina (innego niz moja ale z bardzo dobrymi opiniami, umowilam sie juz tydzien temu) to se na usg zobacze co sie tam dzieje w brzuszku...

Termin om i usg 11.11.2015

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidgu1rp57j5hst.png

Odnośnik do komentarza

marzena1988 jesteśmy w tej samej sytuacji, po pustym pęcherzyku i doskonale rozumiem co czujesz, Ty już masz pierwszą wizytę za sobą, pecherzyk i ciałko żółte to super, na pewno zobaczysz dzidzię za tydzień. Ja niestety muszę czekać 2 tygodnie do wizyty,nie wiem jak wytrzymam...

Powiem Wam dziewczyny kochane, że jakoś dziwnie się czuję ale może dlatego że nie umiem się w pełni cieszyć przez strach. Nie mam żadnych objawów jeszcze ale czasem mocno mnie pociągnie w prawym jajniku...a tu jeszcze jutro jadę do Warszawy na zajęcia:/
Mloda nie przejmuj sie jest duzo lekarzy bez powołania lecacych tylko na kase....

Mam do Was kochane pytanie- czy jest możliwe zeby mój mąż był przy pierwszym USG? oczywiście dopochwowym...

Odnośnik do komentarza

nastepny wkur....
dwa dni temu zaczepila mnie w sklepie osiedlowym jakas babka i wmawiala mi ze miesiac temu zajechalam jej droge moim autem i ona spadla z roweru. ja sobie takiego zdarzenia nie przypominam, szczegolnie ze wmawia mi ze jeszcze wysiadla z auta i z nia gadalam.... no jakbym zajechala komus droge i bym nie zauwazyla to bym sie jeszcze zgodzila, zeby podac nr oc i niech sobie zalatwia kase ale jesli twierdzi ze ja z nia gadalam i tlumaczylam jej cos no to tego jak zywo nie pamietam. a po pierwsze o takich zdarzeniach mowie zawsze mezowi, po drugie akurat w ten dzien mialam fronty do mlodej szafki i jechalam baaardzo ostroznie zeby sie nie pouszkadzaly. po trzecie znam siebie i jesli bym widziala ze ktos przeze mnie sie przewrocil to bym pomogla sie pozbierac kobiecie, spytalabym sie czy wsio oki....
ona teraz (dzisiaj dzwonila, bo podalam jej moje dane osobowe i nr telefonu bo przeciez nie mam nic do ukrycia...)po m-cu twierdzi ze ma 3 swiadkow ze to ja i moje auto bylo i ze chce oc zeby z ubezpieczenie kolano sobie leczyc. mi nie chodzi o te 40 zl (bo o tyle mi wzrosnie oc) ale o zasade. jak nie pamietam takiego zdarzenia (a nie bylo to byle co) i nie czuje sie winna, to czemu mam ustepowac. znajomy policjant powiedzial ze jak jestem pewna ze to nie ja to zebym nie szla na ugode.
normalnie tak mi cisnienie kobieta podniosla ze glowa mnie baaardzo boli i rece mi sie trzesa, bo teraz jest moje slowo przeciwko 4 osobom i boje sie ze nie mam szans udowodnic swej niewinoosci.... a najlepsze ze kobieta mieszka dokladnie 6 domow ode mnie i dopiero teraz mnie "zlokalizowala".....

Termin om i usg 11.11.2015

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidgu1rp57j5hst.png

Odnośnik do komentarza

dziewczyny! wybaczcie nieobecnośc ale ciapa ze mnie i właziłam na 10 strone myslałm ze sie temat zatrzymał :/ technologia.... u mnie test potwierdził mocne krechy, okresu brak, kwas foliowy zaczełam bac.

Jeszcze co do psychologów, uwazam że ich zawód jest potrzbny wszkołachdla nastoatek a nie dorosłego człowieka. Byłam na dwuch wizytach ktore kosztowały mnie około 200 zł i niedowiedziałam sie niczego czego bym nie znalazła w necie i czego sama niewiedziałam:/ wiec kasa wydana w błoto jedyne co pomogło ze przełamałam sie i zaczełam mowic o swoim problemie

Odnośnik do komentarza

mloda wspolczuje tego gina przestarzalego ale to zalezy od lekarza ja mialam w poprzedniej ciazy ginke ze tez usg nie bylo tylko skierowanie i do szpitala a ze szpital przebudowa i polowa sprywatyzowana tak kazdy zganial wine na kazdego i nie bylo komu zrobic mi tego usg wiec poszlam do ordynatora i nie powiem kazal mi przyjsc kilka godzin pozniej jak on bedzie juz konczyl prace i sam osobicie mi robil
a ta babe to bym przegonila daleko, i nie denerwuj sie niech ona tych swiadkow zbierze spotka sie z toba i w zadnym wypadku nie podawaj jej numeru OC dopiero jak policja stwierdzi to podaj a po drugie to jak ona po miesiacu moze pamietac, jak bylo zdarzenie niby sie z nia klocilas to mogla zadzwonic na policje i by byl jakis slad a takto to moze cie cmoknac za przeproszenie..

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena3 - ja tez wymyslilam sobie generalne porzadki i od wtorku codziennie coś:)) Przynajmniej na swieta bedzie wysprzatane :D:)
Kochane mam do Was pytanie:) Co myslicie o grze w kręgle przy tak wczesnym etapie ciąży. Wiem ze ruch jest wskazany, że ciaza to nie choroba itp:) ...tak sobie mysle ze pare razy rzucic kula nie zaszkodzi, ale granie non stop 1h czy 2h ( co mialo zazwyczaj miejsce ) nie jest rozsadne:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Najlepiej zapytaj się ginekologa. Ja szczerze powiem- ciągle słyszę opinie, że nie powinnam, tylko mało kto wie, że ja od 16go roku żyłam w tym sporcie i prawie codziennie trenowałam i z powodu ciąży nie przestałam. Oczywiście, już tylko 2x wieczorem i bez narażania na większe ryzyko. Rano trzeba spać i nie zrywać się bladym świtem jak to wcześniej bywało.. To samo z siatkówką, też gram, ale bez skakania, ćwiczę same ręce. Generalnie jestem zdania, ze jak ktoś jest bardzo pewny swoich umiejętności- dotychczasowy sport im nie zagrozi. Tylko w mniejszym zakresie niż do tej pory i bardziej uważnie. Mi potem lekarz rodzinny (po wysłuchaniu opinii różnych lekarzy, że mam zaprzestać uprawniania) - powiedziała- Absolutnie nie zaprzestawaj swojego sportu! Tylko bądź czujna, sama wiesz, kiedy powinnaś przestać i będzie dobrze. Normalnie miałam ochotę ją ucałować :D Sama dodatkowo wieczorem ćwiczę z filmików YT, bo nie potrafię tak bez ruchu w ciągu dnia... Spacerów nie lubię, ale trzeba będzie je polubić w 3cim trymestrze :P Na basen się boję, bo różne syfy tam są, wiem, bo kilka lat chodziłam 2-3x w tyg.

A teraz z innej beczki - dziewczyny, nie można wieszać prania w ciąży? :D Tak jeden lekarz powiedział O.o

http://www.suwaczki.com/tickers/gann0tc7e3lfc4d2.png

Odnośnik do komentarza

nie to ze nie mozna tylko u mnie np. babki i starsze ciotki mowia ze w ciazy nie powinno podnosic sie rece do gory wysoko tak jak np. przy wieszaniu firanek... ale wydaje mi sie ze to sa takie zabobony, chodzi o to zeby nie naciagnac, wiadomo jak sie podnosi rece do gory to sie troche czlowiek napina :) wydaje mi sie ze o to chodzilo :)

tak jak mowia ze nie powinno sie przechodzic pod sznurkiem z praniem i zawiazywacna brzuchu paska albo cos w tym stylu bo dziecko moze sie pepowina owinąc

duzo jest takich przepowiastek ale nie wiadomo kto w co wierzy, ja w niektore wierze np. nie wiem czy ktoras slyszala o ludziach "zmorach", albo ze koniom w nocy ktos ogony plecice, wiaze.... w to wierze moja babka taka jest wredna i ciagle mi jakas ropucha do domu chce wlesc jak sie z nia pozre...

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dzieki za odpowiedz;) Racja... wszytsko z umiarem;)- nawet te firanki hehe;). Wiesz? prawda jest taka ze ja przed ciążą byłam bardzo aktywna fizycznie. Biegałam, chodziłam na fitness, potem zrezygnowalam i postanowilam ćwiczyć w domu z youtube;) regularnie 3 razy w tygodniu. Wiec teraz rowniez nie rezygnuje ze sportu ale oczywiscie bez biegania, najlepsze to cwiczenia typu "pilates";)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki :-) nieśmiało przybywam do listopadowego grona;-)

mam już dwójkę dzieci 12 -latkę i 10 -latka i teraz taka oto sytuacja ...heh wg moich wyliczeń w pierwszych dniach listopada będzie trzecie ...

czuję się jakbym przeżywała to pierwszy raz .

byłam już u lekarza , usg w piątek 13 listopada pokazało,że to 6 tydzień i jeden dzień.był pęcherzyk,był zarodek,nie było serduszka :-(
kolejne badanie za 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza

antala
Może jeszcze za wcześnie. A mnie wczoraj brzuch przestał bolec i wpadłam w wieksza panike niz jak bolal.... Ale sutki bola dalej wiec to dobry objaw.

nie przejmuj się:) ja codziennie mam inne objawy. W jeden dzień bola mnie piersi, w drugi żołądek, a tzreci brzuch. I tak w koło macieja. Teraz jeszcze nie czuje smaków :D i jakiś wstręt do jedzenia :P waże 47 kilo, strach co będzie dalej :P

Smutno mi, Boże! – Dla mnie na zachodzie
Rozlałeś tęczę blasków promienist

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...