Noworodki i niemowlaki

Listopad 2015

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Olix

Olix

Cześć Ewcia.jj! Super że napisałaś! Duża część z nas zaczęła tutaj pisać po tym jak poprzednia grupa która podczytywałyśmy przeszła na FB. Myślę że reszta nie będzie miała nic przeciwko temu żebyś do nas dołączyła.
Z tym grymaszeniem to chyba norma. Moja Lidka zawsze była odkurzaczem jeśli chodzi o jedzenie a ostatnio jest dramat :/ widocznie taki czas..

50451 olix Kobieta, 34 lata, Gdańsk
ewelka_1984

ewelka_1984

Hej Ewcia. miło ze w końcu się uaktywnilas. Widać z tym jedzeniem to tak jest w tym okresie. Może to głupio zabrzmi ,ale cieszę się ze nie jestem osamotniona w tym temacie

--

http://www.suwaczki.com/tickers/8599dqk3ljs43m9t.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3hqvkpympfgoa.png

45101 ewelka-1984 Kobieta, 35 lat, gorzów wlkp
anula3717

anula3717

Ewcia witamy :). Bardzo się cieszę, że napisałaś :). Oczywiście, że na fb będziesz z nami, nie widzę innej opcji :).
To ja potwierdzę wasze słowa co do jedzenia. Nie mieliśmy z Igorkiem żadnych problemów do teraz. Czyli coś w tym musi być, że u większości tak jest

51735 anula3717 Kobieta, 26 lat, Przysucha
Karola.90

Karola.90

Hej dziewczyny. Kiedyś się tu odezwałam, ale przyznam, że nie poczułam się przyjęta do grupy więc nie chciałam być nachalna i się nie odzywałam. Czytam nadal :) może teraz mnie przygarniecie :) ?

48658 karola-90 Kobieta, 35 lat, .
anula3717

anula3717

Karola jasne że tak. Zapraszamy na fb :). W ogóle wszystkie jeseście mile widziane i na prawdę nie musicie się pytać o pozwolenie :). Po prostu dodajcie się na fejsie :)

51735 anula3717 Kobieta, 26 lat, Przysucha
Suzi30

Suzi30

Dziewczyny super, ze sie odzywacie, jaki powiew swiezosci dla naszego forum ;). Karola90 nie zniechecaj sie, ja jak dolaczylam to tez czulam sie nieswojo, bo dziewczyny juz wczesniej sie znaly, ale pozniej sie zadomowilam ;).
Skoro wiekszosc maluchow ma teraz problemy z jedzeniem to moze i nas to czeka ( oby nie!) ,Leon dopiero za tydzien konczy 8 miesiecy.

51548 suzi30 Kobieta, 33 lata, Dudley
aga el

aga el

Ewcia,witaj
Pisalas o problemach z zelazem,ciekawi mnie jak sie z tym zagacie.U nas tez bylo slabo z hhemoglobina,poprawila sie, zelazo odstawilismy i za miesiac kontrola
Chwalilam ze pomidorowa rzadzi?moze i smaczna,ale mojemu synkowi wystarczylo dzis apetytu na 4 lyzeczki...
A i jeszcze, nie pochwalilam sie co zrobil dzis skoro swit.Poprawialam go stojacego w lozeczku,zza wiecznie niedopietej koszuli wychynal mi tzw.cyc z czego ssaczek skrzetnie skorzystal.Pierwsze karmienie na stojaka zaliczone ;-)

50514 aga-el Kobieta, 37 lat, Elbląg
MagdekW

MagdekW

Aga el, uśmiałam się z ataku na cyca...heh faceci...całe życie tylko cycki w głowie :-D

46127 magdekw Kobieta, 38 lat, Wrocław
~ewcia jj

~ewcia jj

Aga el Jacek na początku dostawał Actiferol, potem gdy już rozszerzyliśmy dietę odstawilismy to i radzi sobie sam, wchlaniajac żelazo z posiłków. Podstawą jest by zjadł obiadek-wszystko inne może nie jeść. Obiad powinien zawierać mięso, 1-2 razy w tygodniu żółto, a 2 razy w miesiącu rybę. Ważne jest, by po posiłku dostał jakiś owoc, ponieważ żelazo lepiej się wchłania z witamina C. Trzymamy się tych zaleceń lekarza i wyniki są w normie. Miał kontrolę krwi co 6 tygodni, a teraz byliśmy tydzień temu i pan doktor stwierdził, że leczenie zakończone, bo organizm dobrze sobie radzi.

~Oliwiaaa

~Oliwiaaa

hej dziewczyny

nie wiem czy mnie pamietacie pewnie tylko julka85 mnie kojarzy i michkaro udzielalam sie na pod koniec ciazy z poprzednimi dziewczynami i troche tu a potem zamilklam maly dawal popalic plus studia 3 rok prawa i examy inne bolaczki:0

chetnie przejde na fcbook bo latwiej pisac i przyznam bezpieczniej