Noworodki i niemowlaki

Listopad 2015

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dziubi

Dziubi

Darka86 usuwanie kamienia rownież w ciazy bezpłatne. Tylko trzeba sie dowiedzieć czy gabinet ma podpisana umowę z NFZ. W sumie niezły sposób na duza oszczędność. Zadzwonie do swojego dentysty i sie dowiem jak to jest.

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/a3x7fdv.png

45088 dziubi Kobieta, 30 lat, Warszawa
Malgosiabo

Malgosiabo

Cześć dziewczyny. Mam termin na 28 listopada i jestem przeszczęśliwa. Jak się macie mamusie? :)

45135 malgosiabo Kobieta, 36 lat, Warszawa
Malgosiabo

Malgosiabo

darka86, pierwszą ciążę niestety poroniłam. Ale teraz musi być dobrze, po prostu musi. Mieszkam kilkadziesiąt kilometrów od Warszawy, ale pracuję w Warszawie i tam mam swojego lekarza dlatego tak wpisałam :) Do jakiego chodzisz lekarza? Jesteś zadowolona?

Malgosiabo

Malgosiabo

darka86, trochę Cię rozumiem, bo też nie mam koleżanki w ciąży. Większość już urodziła :)

agneszka_j

agneszka_j

Nie wiem jaką różnicę stanowi to czy ktoś mieszka w Warszawie czy dojeżdża tam do pracy czy do lekarza.

Ja, podobnie jak koleżanka powyżej też nie mieszkam w Wawie, ale na co dzień tam pracuję, tam też mam swojego lekarza prowadzącego i chcę rodzić w Wawie.

Chodzę do dr Głuchowskiego w Unicare, ale zastanawiam się czy nie zmienić na dr Sztabę. Szukam lekarza, który ma praktykę w szpitalu i przyjmuje prywatnie. Szukam lekarza godnego polecenia. Może macie kogoś takiego?

--

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72020.png

45126 agneszka-j Kobieta, 32 lata, Siedlce
Anya

Anya

Agnieszka_j ja również chodzę do lekarza w Unicare :) a konkretnie do dr Gawlaka. Bardzo go polecam, doskonały specjalista i cudowny człowiek. Jest ordynatorem oddziału położnictwa 2 szpitalu na Madalińskiego. Był przy moim poprzednim porodzie.

--

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

1599 anya Kobieta, 113 lat, ...
magda_89

magda_89

Hej babeczki :) ja mam stomatologa we wtorek i wlasnie na nfz. Pytalam panią jak dzwonilam czy bedzie wszystko za darmo i mowila, ze tak. No ale wiem na pewno, ze za plombe bede musiała zaplacic bo z ubezpieczenia zrobia mi tylko taka zwyklą i to jeszcze zlotą czy jakąś...Wole doplacic za swiatloutwardzalną a znieczulenie za darmo i jak mowicie, ze kamien mozna sciagnąć za darmo to chyba tez to zrobię. Trzeba korzystac z nfz poki mozna!Szczegolnie, ze pewnie wiekszosc z nas chodzi do ginekologa prywatnie. Ciekawe co wyjdzie z tą tarczycą u mnie i czy dalej do endokrynologa bede musiala isc prywatnie zeby zdazyc sie zbadac przed porodem...;) w koncu terminy sa na pewno napięte wszedzie.

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/w09y2ey.png

44924 magda-89 Kobieta, 30 lat, Gdynia
Malgosiabo

Malgosiabo

agnieszka_j, nie ma znaczenia gdzie ktoś mieszka, ale jak się jest z jednego miasta to łatwiej umówić się na kawę ;) Ja chodzę do dr Padzik i mogę ją polecić, choć niestety nie jest tania. Ona ma praktykę w szpitalu na Żelaznej.
magda_89, zdecydujesz się na znieczulenie podczas wizyty u stomatologa?