Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

No ja tez nie mam pewności Co do daty internetowy kalkulator pokazuje mi na 5 sierpnia ale jak sama policze to wychodzi ok. 24-26 lipca. Tez w nastepnym tyg pojde do poloznej to moze bede wiedziec cos mądrzejszego;-)
Ja czuje sie świetnie jedyne co mnie dreczy to nabrzmiale cycuchy i strach przed rosnaca waga... w pierwszej ciazy bardO duzO przybrałam i walczylam kilogramami prEz 2, 5 roku . Obiecalam sobie ze to sie nie Powtórzy ale poziom mojej pewności spada z kazdym dniem.
Po za tym cic mi nie jest poki co fasoleczka pozwala mamie pracowa, robic i jeść to na co ma chetke ;-)
A u Cb martula32 jak?

Synuś czekamy na Ciebie
http://www.suwaczek.pl/cache/d0e8f46e2b.png

GABRIELKA ♡ lat 4♡

Odnośnik do komentarza

Ja tez nie mogę narzekać na brak apetytu jem wszystko czasem mnie tak jakby muli a wieczorem zgaga no i lekko boli podbrzusze tak jak na @ a i bombelkuje w lewej pachwinie albo jajniki zobaczymy co lekarz powie troche się denerwuje bo stres zawsze jest to jest moja druga ciąża ale po 10 latach to tak jak pierwsza pozdrawiam trzymaj się mam nadzieje ze ktos jeszcze do nas dolaczy i będziemy miały mnóstwo tematów

Odnośnik do komentarza

W sumie to może i ja dołączę ale chyba będę na dwóch forach bo na jednym kalkulatorze mam koniec lipca, a na drugim 1 sierpień ;D
W piątek odebrałam wynik z środy na krew beta-hcg i wyszedł 4 tydzień, jutro idę do lekarza, ale nie wiem czy to nie za wcześnie??
To nasze pierwsze dziecko, więc wszystko dla nas jest nowe i wyjątkowe ;D
Pozdrawiam wszystkie Mamy!

Odnośnik do komentarza
Gość Juskaaaaa

Cześć dziewczyny, z sentymentem patrzę na tytuł forum, sierpnióweczka 2014 sie kłania :)
Kalafiorki miałam taka sama datę jak Ty :) 26.07 z om a 05.08 od lekarza, urodziłam dokładnie 26.08 :)
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy i życzę spokojnego i bezproblemowego przejścia przez ten ciążowy czas :*

Odnośnik do komentarza

izkuś - Gratulacje!
Ja wczoraj byłam u Gin i jak powiedziała z dobrych informacji to ta, że jestem w ciąży i ciąża jest w macicy, reszta za wcześnie bo tylko pęcherzyk było widać,
z tych do obserwacji to torbiel na prawym jajniku dlatego kolejne usg za 10dni
jak na razie kiepsko śpię w nocy, bolą piersi i czuje podbrzusze, na szczęście brak mdłości!
Pozdrawiam wszystkie mamy!

Odnośnik do komentarza

U mnie jak i w pierwszej ciąży cycki niemiłosiernie bolą, już urosły o jeden rozmiar. Jeżeli maja mi znowu urosnać o 5 rozmiarów a szału dostane z takimi cycami:) Brzuszek pobolewa bo macica się rozciąga. Ogolnie ok gdyby tej mojej małej pindzi nie wychodziły 3 czwórki na raz i by tyle nie płakała to by było super, ale nie ma co narzekać.:)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3ugpje3uct678.png

Odnośnik do komentarza

nieśmiało dołączam i ja. wczoraj zrobiłam test (nawet 2 dla pewnosci) i wyszła blada 2 kreska w obu testach. @ powinnam dostać 04.09 czyli stężenie hormonu jeszcze rośnie, powinna być niedługo druga wyraźniejsza. Dzis ide zapisać sie do lekarza. Z kalkulatora terminu wychodzi, ze 12.08:) Czuje sie ok. Boli mnie tylko w dole brzucha, mam zawroty głowy, wzdęty brzuch i lekko mnie muli rano. pozdrawiam Was wszystkie, mam nadzieje, ze zagoszczę tu faktycznie aż do sierpnia 2015;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...