Noworodki i niemowlaki

Kwas foliowy przy karmieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~makoszka

~makoszka

Niuniusia masz rację - naturalny skład jest najważniejszy:)i dlatego staram się zawsze czytać skład różnych produktów:)na szczęście mój środek zawiera naturalne składniki: od słodów jęczmiennych aż po ekstrakty z pokrzywy:)samo zdrowie:)

~anioleczek

~anioleczek

słuchajcie a powiedzcie mi, czy warto brać te suplementy dla karmiących mam podczas kp? czy może wystarczą zwykłe środki?

~motylarniaa

~motylarniaa

to zależy.... w moim przypadku wystarczyły jedynie środki na laktacje z witaminami B i innymi składnikami na poprawę kp, ale może zapytaj się o to lekarza lub położnej?

~onya

~onya

Brałam kwas foliowy [reklama usunięta], niedrogi, za zapas na kilka miesięcy płaciłam 11 czy 12 zł, ma tą lepiej przyswajalną wersję kwasu. Teraz lekarze wlaśnie zalecają branie także przy karmieiu.

~anioleczek

~anioleczek

ooo dziękuję za porady:))to nie jest nic aż tak pilnego, ale zawsze na jesień mam gorsze wyniki, gorzej się czuję, a jeszcze karmię piersią, to już całkowicie muszę o to zadbać.... motylarniaa a często brałaś te środki? i onya ile tabletek dziennie brałaś?

~Karmelinka

~Karmelinka

Ja podczas kp brałam te same witaminy co w ciąży [reklama usunięta]. Tak doradziła mi moja położna bo powiedziała, że najlepiej będzie jeśli dziecko będzie przyjmowało witaminy z pokarmem i wtedy nie będzie potrzeby podawania mu różnych innych witamin dodatkowo.

~rozyczkowo

~rozyczkowo

przyjmowałam te witaminy co zawsze, ale jak już ktoś tu wspomniał, brałam też środki na laktację z witaminami [reklama usunięta] i nie musiałam brać już dodatkowych witamin z grupy B. Ale warto najpierw poradzić się lekarza, co do wyboru witamin lub suplementów...

~anioleczek

~anioleczek

a ja wreszcie trafiłam na te odpowiednie środki:)a mianowicie zaczęłam brać środki na laktację z witaminami z grupy B oraz słodem, więc mam pewność, że dbam o laktację i o zdrowie:))