Skocz do zawartości
Forum

Kwas foliowy przy karmieniu


Gość już_mama

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anioleczek

ooo dziękuję za porady:))to nie jest nic aż tak pilnego, ale zawsze na jesień mam gorsze wyniki, gorzej się czuję, a jeszcze karmię piersią, to już całkowicie muszę o to zadbać.... motylarniaa a często brałaś te środki? i onya ile tabletek dziennie brałaś?

Odnośnik do komentarza
Gość Karmelinka

Ja podczas kp brałam te same witaminy co w ciąży [reklama usunięta]. Tak doradziła mi moja położna bo powiedziała, że najlepiej będzie jeśli dziecko będzie przyjmowało witaminy z pokarmem i wtedy nie będzie potrzeby podawania mu różnych innych witamin dodatkowo.

Odnośnik do komentarza
Gość rozyczkowo

przyjmowałam te witaminy co zawsze, ale jak już ktoś tu wspomniał, brałam też środki na laktację z witaminami [reklama usunięta] i nie musiałam brać już dodatkowych witamin z grupy B. Ale warto najpierw poradzić się lekarza, co do wyboru witamin lub suplementów...

Odnośnik do komentarza
Gość malinatruskawka

dziś byłam w aptece i kupiłam kwas foliowy + farmaceutka poleciła mi też środki na laktację (ostatnio miałam jakby gorszą laktację) i zobaczymy, czy one pomogą... jestem bardzo sceptycznie do takich rzeczy nastawiona... może macie doświadczenia z takimi środkami?

Odnośnik do komentarza

Ja podczas karmienia brałam te same witaminy co podczas w ciąży czyli mama dha premium, lekarka powiedziała mi, że mają dobry skład, rkomendacje PTG a do tego wystarczą dwie tabletki dziennie i to już wszystko. Nie musiałam nic podawać maluszkowi dodatkowo bo wszystkie witaminy miał ode mnie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...