Noworodki i niemowlaki

Kwas foliowy przy karmieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~lillka

~lillka

kwasy dha, jod, kawasy omega to wszystko jest potrzebne dla prawidłowego rozwoju maluszka, ja brałam folik bo wiem, że dzięki niemu zpewniłam prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.

~onanka

~onanka

Kwas foliowy jest ważny przed ciążą jak i w pierwszym trymestrze ciąży. Możesz śmiało brać go też kiedy karmisz piersią.

~okka

~okka

Możesz też śmiało przyjmowac kwas foliowy i po narodzinach dzidziusia , nawet jak karmisz piersią :) To cenna witamina i dobrze jak codziennie ją dostarczamy.

~makoszka

~makoszka

dziewczyny a czy są jakieś suplementy witamin dla karmiących mam? Mój lekarz zasugerował mi, abym zaczęła brać witaminy , ale nie wiem, czy takie zwykłe są bezpieczne dla dziecka....

~roziaaa

~roziaaa

też jestem ciekawa, czy istnieją takie środki.... trochę obawiam się brać typowe suplementy ze względu na ilość tych witamin i szukam czegoś co będzie dla mnie i dziecka bezpieczne

~raczeknieboraczek

~raczeknieboraczek

istnieją, popytaj w aptece:)w moim przypadku, to pomogły mi saszetki na laktację (mają w składzie witaminy i inne składniki odżywcze, a także słody jęczmienne), ale podejrzewam, że w przypadku poważniejszych niedoborów, to już specjalnie witaminy....

~sloneczkooo

~sloneczkooo

wybierz się do lekarza i niech Tobie coś przepisze, lub też popytaj położną:)one wiedzą najlepiej:)najważniejsze, aby były dobrze zbilansowane, nawet w takich środkach na laktacje (dlatego warto czytać ich skład)

~makoszka

~makoszka

dziękuję dziewczyny za odpowiedzi:)bardzo mi zależy, aby to były jakieś naturalne środki bez żadnej chemii i innych wspomagaczy... a racja, w środkach na laktacje też są witaminy, muszę dziś przeczytać skład mojego:)

~niuniusia

~niuniusia

należy czytać skład, nawet suplementów z witaminami dla karmiących mam. Ostatnio aż się przeraziłam, bo czytając skład pewnego produktu dla mam była sama chemia:/dlatego warto wybierać te środki, a szczególnie na laktacje z naturalnym składem:)