Noworodki i niemowlaki

Kolka niemowlęca

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Gośka335

~Gośka335

Powiem wam, że tez miałam problemy z kolką u mojego synka. Zupełnie nie wiedziałam jak sobie z tym poradzić, doki w szpitalu nie polecono mi zacząć karmić go mlekiem Humana Anticolic . Okazało się, że własnie mleko było przyczyną kolek, a to od Humany skutecznie sobie z tym problemem poradziło. Wam też polecam się tym mlekiem zainteresować ponieważ jest naprawdę świetne!

~Ala81

~Ala81

Z mojego doświadczenia wynika, że jednak preparaty na kolkę niemowlęcą z Niemiec działają zdecydowanie lepiej. U swojego maluszka stosowałam Espumisan i Esputicon i przyniosły marne efekty. Dopiero Lefax Pump-Liquid z Bayeru przywieziony z Niemiec naprawdę się spisał, więc mogę go polecić. Dodajcie do tego biału szum (tylko w miarę głośny z dobrych głosników) oraz otulanie i powinno być zdecydowanie lepiej.

~babyblues

~babyblues

Mój mały miały kolki przez mój styl żywienia:/ zmieniłam dietę, zaczęłam się lepiej odżywiać i przyjmować suplementy dla karmiących mam (mają wiele składników odżywczych) i w krótkim czasie kolki przeszły.

wiecznie pozytywna

wiecznie pozytywna

Ja bym zaproponowała wizytę z dzieckiem u osteopaty. Poprzez specjalne techniki masażu specjalista prowadzi do zmniejszenia lub całkowitego pozbycia różnych dolegliwości u malucha - nie tylko kolek ale też np. zaburzeń ssania i przełykania, zaparć, wzmożonych napięć etc. To bardzo pomaga!
[reklama usunięta]

51409 wiecznie-pozytywna Kobieta, 35 lat, Warszawa
~Gryzona

~Gryzona

Ale nasz polski espumisan ma dokladnie ten sam skladnik aktywny co te wszystkie cuda z niemiec. Połącznie z probiotykami i Viburcolem, a problem kolek minie.

~mama1

~mama1

U nas kolki skończyły się po mleku anty kolki Humany. Nie miałam dylematu, ponieważ nie miałam pokarmu. Szczerze polecam na problemy przy kolkach. U nas to mleko zadziałało cuda.