Noworodki i niemowlaki

Kolka niemowlęca

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~aneczkamama

~aneczkamama

Chyba nie ma mam, które nie przechodziły by problemu z kolkami. U nas zawsze były nocą i dość długo. Znajoma poleciła mi krople esputicon i chwała jej za to. Maluszek przestał się męczyć a i my w końcu mogliśmy się wyspać.

~Tuuśka

~Tuuśka

Pomogła zmiana mleka i czopki Viburcol. Wszystkie inne sposoby zawiodły.

~Maja147

~Maja147

Czy jest jakaś różnica pomiędzy czopkami a kroplami Viburcol?

~Macedonka

~Macedonka

Myślę, że czopki lepiej sprawdzą się u niemowląt. Natomiast krople u starszych dzieci, które niekoniecznie pozwolą sobie na aplikacje czopka :)

matkapolka99

matkapolka99

Ja odkąd zaczęłam pić regularnie rumianek to mojemu maluszkowi przestały dokuczać kolki.

58109 matkapolka99 Kobieta, 32 lata, Gliwice
JantkowaMama

JantkowaMama

Gdy przypominam sobie czas, gdy moje bliźniaki miały kolki to od razu mam gęsią skórkę na rękach. To było straszne. Dwoje dzieci, które płaczą a a mało co mogę zrobić. Żadne krople nie pomagały. Jedynym ukojeniem było dla chłopców ułożenie ich na brzuszkach. Na mnie oczywiście, a nie w łóżeczkach.

--

JantkowaMama.pl

53305 jantkowamama Kobieta, 34 lata, Strumień
~beataal

~beataal

Pomogl czas kolki skonczyly sie ok 12 tyg i mam nadzieje ze nie wroca. Objawy lagodzil bobotic i debridat stosowany regularnie 2x dziennie.

~Żona rolnika

~Żona rolnika

Tylko, że debridat jest na receptę, a Viburcol czy espumisan nie. Debridat jest dobry wtedy, kiedy leki bez recepty nie działają.

Ana5

Ana5

Kropelki Bio Gaia, po sześciu tygodniach samo przeszło. Koniec nastąpił w dniu kiedy trafił mnie szlag, zarzuciłam moją hiper rygorystyczną dietę karmiącej piersią i zamówiłam pizzę z pomidorami, cebulą, czosnkiem i tuńczykiem ;P kolki nigdy więcej nie wróciły mimo jedzenia przeze mnie pizzy, czekolady i innych cudów.

54791 ana5 Kobieta, 35 lat, krk