Skocz do zawartości
Forum

problemy z karmieniem piersią


Rekomendowane odpowiedzi

Witam was, pomożcie bo sama nie wiem co mam robić, a porady lekarskie nie dzialają.karmie piersią 3 miesiące. ok 1,5 tyg mam problem polegający na tym iz na jedenej piersi - na sutku robią mi się takie male biale kropki, mini pęcherzyki, ktore ztykają kanaliki i karmirnir staje się dla mnie bardzo bolesne.dziecku trudno opróżnić pierś, trudno tez odciągnąć laktatorem. w dodatku po karmieniu pęcherzyki zasychaja i stają sie zólte i tworzą skorupkę, strupka. lekarz mowil zebym przykladala oklady z sody kuchennej i wody ale juz tydzien jak przykladam a strupek nie znika i wszystko sie powieksza. czynnych jest tylko kilka kanalikow. prosze o pomoc pilnie!!!!

Odnośnik do komentarza

super, a wcześniej nikt dziewczynie nie doradzi:(banulka szczerze współczuję, cierpisz Ty i twoje dziecko, według mnie to idź do kilku lekarzy, internisty, ginekologa, dermatologa-niech poradzą, ja brodawki smaruję mascią bepanthen, po każdym karmieniu i pomaga, przemywaj je rumiankiem albo rób okłady i koniecznie do lekarza, bo to może byc cos powaznego, buziaki

http://www.suwaczek.pl/cache/016c0c4b98.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...