Noworodki i niemowlaki

Jakie krzesełko do karmienia?

ilona0117

ilona0117

Drogie Mamy,
zamierzam kupić krzesełko do karmienia. czy któraś z was ma jakieś doświadczenia w tej materii i mogłaby mi coś ewentualnie polecić?? proszę o pomoc

--

502 ilona0117 Kobieta, 0 lat

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~patusia23

~patusia23

ilona0117
Drogie Mamy,
zamierzam kupić krzesełko do karmienia. czy któraś z was ma jakieś doświadczenia w tej materii i mogłaby mi coś ewentualnie polecić?? proszę o pomoc

Zapraszam na stronę Krzesełka do karmienia

July

July

Modelu krzeselka ci nie nie powiem jakie powinnas kupic ale powinnas wziac pod uwage w jakim wieku jest dziecko jezeli male to moze oparcie powinno byc odchylane, gdzie bedzieszkarmila czy zawsze przy stole czy moze przy nizszej kanapie jezeli tak to bardzo wygodne sa krzeselka ktore mozna obnizyc. Wygodny jest rowniez podwujny blat po karmieniu zdejmujesz wierzchni a przy drugim dziecko moze sobie siedziec
:36_27_1:

--

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

2294 july Kobieta, 39 lat, great manchester
ania2012

ania2012

My mamy krzesełko Jupiter, Brevi i jesteśmy bardzo z niego zadowoleni - polecam.

--

http://www.ticker.7910.org/as1cA9H0g000000MDAwNTc2amx8MzE5ZGp8TmF0YWxrYSBtYQ.gif

" Za Tob

1822 ania2012 Kobieta, 37 lat, Łódź
hiki

hiki

My przy lupnie planowalismy, takie z "bajerami". Jednak w koncu kupilam zwykłe takie z Ikei za 49zł +blat za 14,90zł.
Po prostu to nasze pierwsze krzesełko i nawet nie wiedziałam czy mała będzie chciała w nim siedzieć. Kupno takiego za 300zł i więcej, okazałoby się bezsensownym wydatkiem, gdyby mała na sam jego widok dostawała histerii...
Na szczescie, Majka lubi krzesełka do karmienia. A to zwykłe Ikeowe jak na razie swietnie się sprawdza:Śmiech:

--

884 hiki Kobieta, 0 lat, Kraków
Anulka

Anulka

Dziewczynki zapraszam do opiniowania na Krzesełka do karmienia
krzesełek które znacie i uzywacie oraz wprowadzanie do bazy tych których tam nie ma a są Wam znane.
Między innymi po to powstała ta stronka by pomagać Wam wybierać najlepiej jak można spośród i tak ogromnej liczby produktów.

359 anulka Kobieta, 43 lata, Warszawa