Noworodki i niemowlaki

Co przygotować na przyjście na świat malucha?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~kiniaminia

~kiniaminia

a może coś dla mam? W moim przypadku doskonale sprawdziły się środki na laktację, np. prolaktan (polecany jest przez położne). Ma w składzie naturalne składniki, które pobudzają laktację i szczerze mówiąc, to dzięki niemu nie zrezygnowałam z karmienia piersią i mogłam dalej karmić bez przeszkód. Może dostać go w aptece (kosztuje ok. 20 zł) i jedna saszetka dziennie wystarczy...

piecykowa92

piecykowa92

Lista jak najbardziej się przyda. Potrzeby maluszka swoją drogą, ale ja byłam zmuszona przerzucić się na butlę ze względów zdrowotnych.

Dobrze, że dostałam w prezencie wyprawkowym zestaw do karmienia Yoomi bo musiałabym kupować butelki i smoczki. A tak mały dostaje mleko o stałej temperaturze, dzięki podgrzewaczowi.Wiecie, bez tego całego chłodzenia i podgrzewania bo temperatura jest za wysoka. No i dzięki niej ma mniej kolek.
Yoomi Butelki

65732 piecykowa92 Kobieta, 27 lat, Wrocław
~malaanuleczka

~malaanuleczka

zgadzam się z kiniaminia.... mamy też muszą o sobie pomyśleć:)w moim przypadku, super sprawdziły się produkty związane z karmieniem piersią, a więc wkładki laktacyjne, właśnie ten prolaktan (uratował mi laktację), laktator i biustonosz do karmienia:)

DariaLuka

DariaLuka

Obowiązkowo butelkę do karmienia. Butelka antykolkowa musi być, nawet jak karmisz piersią. A jak będziesz musiała wyjść na konsultację do ginekologa? To ktoś musi maleństwu mleczko odciągnięte podać.
Leżaczek - bujaczek jest również super, dobry usztywniany becik do noszenia dziecka.

65739 darialuka Kobieta, 39 lat, Czechy