Noworodki i niemowlaki

Co przygotować na przyjście na świat malucha?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~nikusia89

~nikusia89

Mam poduszkę do karmienia i jest świetna, dostałam kiedyś od przyjaciółki w prezencie, plus laktator i środki na laktację:) moja poducha jest bardzo wygodna, szczególnie, gdy musiałam przez jakiś czas karmić dziecko na pół-leżąco.

~malamyszka

~malamyszka

nikusia89 a przez długi czas używałaś tej poduszki do karmienia? Chcę kupić poduszkę do karmienia, ale nie wiem, czy to nie jest zbędny wydatek.

unblushing

unblushing

Moje Drogie,
bardzo fajna rzecz na przewijanie malucha w nocy to takie spiochy z suplem na dole.
Kupilam kilka dni temu na instagramie i to zmienilo moje zycie!!!! Wstaje wnocy do małej i przewijam ją raz ciach, bo tylko odwiązuje na dole. Poza tym sa sliczne.
https://www.instagram.com/knot_wear/

61748 unblushing Kobieta, 27 lat, Rosanów
~nikusia89

~nikusia89

przydała się tak poduszka, wygodniej się kami malucha, ale wiesz, to i tak z tego wszystkiego uważam, że najlepszy, to i tak jest laktator i te środki na laktację (prolaktan, jakieś herbatki na laktację), tak więc, jeżeli zastanawiasz się, co warto kupić w pierwszej kolejności, to właśnie te rzeczy. Mi pomagają ustabilizować laktację:)

~malamyszka

~malamyszka

nikusia89 dziękuję za odpowiedź:) dziś kupiłam poduszkę do karmienia i taki sam zestaw, co Ty masz, czyli od prolaktanów po laktator - przyznaję, zaszalałam, ale chcę być całkowicie przygotowana na przyjście maluszka:))i teraz wielkie odliczanie do porodu:)

~nikusia89

~nikusia89

Trzymam kciuki!:)i pamiętaj, aby się nie stresować z tą laktacją, są już takie środki i sposoby (od łusek kakaowych, prolaktanów, aż po naturalny słód jęczmienny), że pomogą przezwyciężyć prawie każdy problem:)

~Anna316

~Anna316

Ja całą wyprawkę kupiłam na https://www.bobozakupy.pl/
Też nie wiedziałam co należy kupić.Ale na szczęście tamtejszy personel pomógł mi i doradził mi co należy przygotować. Jeśli też masz taki problem to skontaktuj się z nimi

~malamyszka

~malamyszka

Dziewczyny mogę się pochwalić śliczną córcią:)mam dopiero tydzień, ale jestem przeszczęśliwa:) i oprócz tego szczęścia, to mam też kilka zmartwieć, a mianowicie z tą laktacją. Jak długo trwa stabilizacja laktacji? Ile powinnam ściągać pokarmu??

~mikomikus

~mikomikus

malamyszka gratuluję!!!!! u mnie stabilizacja trwała ponad miesiąc, ale nie obyło od problemów z laktacją:/ a ile zazwyczaj ściągasz pokarmu? a córcia dobrze przybiera na wadze?

~malamyszka

~malamyszka

Dziękuję za gratulacje:)położna stwierdziła, że mała dobrze przybiera na wadze, a ściągam ok. 50 ml pokarmu z jednej piersi:/ i teraz nie wiem, czy to duży, czy też za mało:/