Skocz do zawartości
Forum

Urodziny z maleństwem


Rekomendowane odpowiedzi

Gdy mój synek miał niecałe dwa tygodnie wybrałam się na chrzciny do mojej siostrzenicy i w sumie mały bardzo dobrze to zniósł. Wszyscy dbali o to by dzieci specjalnie się do małego nie zbliżały i było ok. Powiem tak choćbyś nie wiadomo co robiła nie uchronisz maleństwa przed wszystkimi zarazkami.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaj44j6npfr40t.png

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2s8fwoxc2zo6y.png

Odnośnik do komentarza
Gość marzen@@

Zarazki to raz - noworodków nie prowadza się tam, gdzie sa duże skupiska ludzi.
Druga sprawa to zastanów się, czy na tej imprezie będziesz miala mozliwość skorzystać z osobnego pokoju, aby przewinąć/nakarmić/uspać maluszka. Jak twoje dziecko reaguje na hałasy - raczej nie ma co sie spodziewac, że na urodzinach wszyscy będą chodzic na paluszkach ze względu na twoje dziecko. Ja z dwutygodniowymi dziecmi nie chodzę na imprezy - raz dałam się namówić na krótką wizytę (święta były) i była to droga przez mękę zarówno dla maluszka, jak i dla nas - było głośno i mimo, iż mieliśmy do dyspozycji osobny pokój dziecko było niespokojne. Na zmianę z mężem bujaliśmy, nosiliśmy, karmiłam, cudowalismy i nic - mała nie mogła się uspokoić, a nawet jeśli udało jej się zasnąć to zaraz ktoś za ścianą wybuchał gromkim śmiechem i cały wysiłek diabli wzięli. Poza tym co to za impreza jeśli większość czasu siedzi się i tak w innym pokoju.

Odnośnik do komentarza

ja znam małżeństwo, które wszedzie chodzi ze swoim dzieckiem od urodzenia, jak tylko wyszli ze szpitala i tak ciągają je ze sobą, bo uważają, że dziecko im nie zakłóci własnych spraw...a jak to widzę, to coś mi się robi w środku, bo mały jest niespokojny, wierci się, nie można go uspokoić, potem słyszę, ze marudził w nocy itd, dziecko czuje zmianę otoczenia, potem często jest tak, że każde wyjście musi odreagować...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...