Skocz do zawartości
Forum

Wózek Graco Symbio?


Gość mamuśkabączka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mamuśkabączka

Witam, ma ktoś wózek Graco Symbio? Jak wam się spisuje bardzo prosze o rade ponieważ wpadłam ostatnio na ten model w sklepie i mnie zainteresował. Jestem własnie na etapie kompletowania wyprawki dla synka- poród przewidziany na początku stycznia.Będe wdzięczna za wszelkie opinie

Odnośnik do komentarza

Hej, akurat tak się składa ,żę nie tak dawno temu kupiliśmy dla naszej córeczki wózek Graco Symbio z Gondolką. Jak na razie wózek zachwalam, lekki, jazda nim jest komfortowa no i gondola ok.Fajna sprawa z tą przekładaną rączką. Co dokładnie chciałabyś wiedzieć o wózku? Chętnie odpowiem na twoje pytania, chyba żę już to nie aktualne

Odnośnik do komentarza

Wózek Graco Symbio używam od 3 miesięcy i jestem z niego bardzo zadowolona. Gondola w kilku ruchach zmienia się w spacerówkę, ma przekładaną rączkę z jednej na drugą stronę, także można przełożyć całą gondolę o 180*. Wózek jest stosunkowo lekki, bardzo dobrze się go prowadzi dzięki małym kółkom skrętnym o 360*. Jedyną wadą jest mały kosz pod wózkiem. Polecam filmik instruktażowy sklepu kiddicare uk

Odnośnik do komentarza

Wózek jak najbardziej ok, mnie się nim fajnie jeździ. Zdecydowanie należy do tych lżejszych, no i nowoczesny zdecydowanie. Kosz- ujdzie,choc mógłby byc większy ale jak kupowałam wózek dostałam torbę do wózka w gratisie to nie narzekam:) Najbardziej zadowolona jestem z tej przekładanej rączki no i kółek. Przednie skrętne jak chciałam a tylnie większe i pompowane. Ułatwia jazdę po nierównym terenie zdecydowanie

Odnośnik do komentarza

Ja miałam wózek Graco przez 9 miesięcy i muszę przyznać, że był to najlepszy z dostępnych wózków niestety... za mały....
Także szykuj się na szybką zmianę wózka bo na pewno nie posłuży trzy lata tak jak jest napisane w opisie. Do spacerówki przesiadłyśmy się około 6 miesięcy, a po kolejnych dwóch już była za mała, nie ma opcji zamontowania śpiworka i żeby jeszcze dziecko w kurtce zimowej zapakować. Byłam bardzo rozczarowana, bo kochałam ten wózek, oprócz małego kosza na zakupy nie miał żadnych wad. Sprzedałam go od ręki a kupioną nową super spacerówkę reklamowałam już na drugi dzień. Nie ma drugiego takiego wózka wierz mi :)

Odnośnik do komentarza

Witam
Urodziłam córkę z grudniu, gondola służyła mi przez 5 miesięcy, zobaczymy jak długo spacerówka posłuży.
Gondola wraz z dzieckiem wcale taka lekka nie jest!!!
Spacerówka owszem :) tyle, że w maju za zimno jest na spacerówkę dla tak małego dziecka, wiatry są okropne, i mimo śpiworka wcale nie chroni dziecka przed wiatrem, może tak wszystkie mają....
Fakt bardzo lekko się prowadzi wózek, jest bardzo solidny dobrze wykonany, materiał super.
Duża wada to mały kosz na zakupy i wózek cały łomocze na chodniku z kostki :(
Tak mało miejsca w aucie nie zajmuje, niestety a mamy dość duże auto (mazda 6), choć koła można zdjąć i zawsze mniej miejsca zajmuje, jednak szybko się składa i wiele razy się o tym przekonałam na zakupach.
Już szukam nowego wózka, tzn spacerówki. Jeśli możecie to proszę doradźcie mi coś, niedrogie, lekkie, właśnie duży kosz na zakupy, i tak żeby do tych 3 lat posłużyła.

Ps. Jeśli ktoś chce chętnie wózek sprzedam, stan idealny.
mój meil magda_g1803@op.pl

Odnośnik do komentarza

ooo, jaka szkoda że nie zajrzałam wcześniej bo chętnie bym symbiaka z drugiej ręki w stanie idealnym kupiła- czytałam że to porządne i wytrzymałe wózki więc bym się uzywańca nie bała a zawsze to oszczędność.... teraz juz mam - ale kupiłam nowy :) za to polecam bo fajny wózek

Odnośnik do komentarza
Gość feliccka

Zawsze będę polecać Larktale.pl, mają dwa modele – Coast i ChitChat. Fajna cena, bo np. mój chitchat kosztuje tylko 899 zł na ich stronie, a jego waga, możliwość składania, lekkość i zwrotność to tylko kilka najlepszych cech.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...