Skocz do zawartości
Forum

Ząbkowanie - jak u was przebiega?


Rekomendowane odpowiedzi

U nas żele się nie sprawdziły za bardzo, ale stosuję je czasem na dzień. Na noc jak jest tragedia (a u nas zęby wychodzą po 2 do 4 na raz :///) to daję nurofen dla dzieci i tyle. Pomaga, noc jest przespana, a nie przepłakana. Teraz wychodzą 2 dolne czwórki na raz ale nie jest źle. Lilka nie daje sobie umyć zębów i gryzie co popadnie ale nie marudzi. Dzielna dziewczyna :D

Odnośnik do komentarza

Ząbkowanie - mam wrażenie - nigdy się nie kończy. Moje dziecko ma ponad rok i właśnie kilka ostatnich nocek mieliśmy z głowy przez trójki. Całe szczęście to przychodzi i po kilku dniach przechodzi, a potem znowu wraca kiedy idą kolejne zęby. Jakoś to podle jest skonstruowane:/ Też daję nurofen jak jest bardzo źle, ale ostatnio nie pomógł tak na 100%.

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Odnośnik do komentarza

Mojemu Kubie też idą zwykle 2 na raz. Nie jest źle. Znosi to przyzwoicie. Czasem jedynie troszkę pojękuje przez sen w nocy. Ze dwa razy mu się zdarzyło obudzić z wrzaskiem w nocy to wtedy dostał pedicetamol albo camilię i jakoś przeszło. Staram mu się dawac leki przeciwbólowe tylko w silnych przypadkach, tak normalnie to tylko smaruje calgelem.

Zapraszam na bloga: www.szczescie-mamy.blogspot.com
Wszystko dla mamy i jej niesfornego szkraba.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vflouqfjnwhv.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie:)
u nie mała chyba zaczyna naprawdę ząbkować kiedyś (ok 5m) sie śliniła i swędziały ją dziąsła rączki w buzi i wszystko co tylko mogła do rączki wziąć. Jednak od 2 dni mała strasznie przeżywa, w nocy spać nie może, budzi sie z płaczem i trudno ją uspokoić, ma 38-39 stopni gorączki w nocy w dzień 37-37,5 , do tego zatwardzenie, nie chce jeść ale na szczęście pije... Ma również ogromną potrzebę przytulania i masowania dziąsełek..
To początek a ja juz jestem wykończona tymi ząbkami...

Czy to tak ma wyglądać?
Jak długo?

A u was jak przebiegało przebijanie się pierwszych zębów?

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r1avuguhd.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...