Skocz do zawartości
Forum

Lipcóweczki 2014


btg1989

Rekomendowane odpowiedzi

hej widze że tamat lipcóweczek 2014 odgrzebany :)
nie wiem czy ktoś mnie tu jeszcze kojarzy, Filip z 2 lipca 2014 teraz jest dzikim 2.5 latkiem, narazie jedynak ale rodzeństwo jest w planach a teraz czekamy na kuzyna który za ponad miesiąc sie rodzi ;)
Filip chodzi do żłobka, jest rozgadany, niestety nadal w pieluchach, waga 11 kg i 88cm wzrostu (drobnostka z tego mojego syneczka) uparciuch straszny, wszystko musi być tak jak on chce, rządzi nami.. i jest fanem bajek (tomek i przyjaciele, stacyjkowo, strażak sam)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c4z17n5ie9qbm.png

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvp07wl9xaic8i.png

Odnośnik do komentarza
W dniu 14/3/2014 o 3:32 PM, basienka2 napisał:

hej:) no widzicie tak to jest z kasą chorych jak któraś trafi dobrze to ma naprawdę duuże szczęście...ja dlatego chodzę prywatnie:)ja dziś rano byłam u dentysty..szybko poszło-tu chodzę na fundusz lekarz wyjątkowo miły i solidny..ale może to dlatego, że jeszcze młody:)potem pojechałam odwiedzić dziewczyny z pracy:))))super tak poplotkować....:)ale strasznie tłoczno i głośno tam...hehe Po spędzeniu kilku godzin w szkole z koleżankami w świetlicy i innymi w pokoju nauczycielskim...padam...dobrze jednak,że jestem na tym zwolnieniu:)dzieciaczki super, te które uczyłam wszystkie się na mnie rzuciły i przytulać chciały....słodziaki...:)
Następnie wybrałam się do pani dyrektor zapytać czy mi umowę przedłuży do dnia porodu...(ponieważ umowę mam do 27czerwca na czas określony ale na zastępstwo)...ale oczywiście nie miała czasu bo miała jakieś spotkanie i pani Ania-sekretarka powiedziała, że wysłali zapytanie do radcy prawnego w mojej sprawie. Ale ja już wcześniej trochę poszperałam i dałam jej druk ze strony prawniczej...że owszem w kodeksie pracy pracodawca nie musi przedłużać ciężarnej umowy do dnia porodu jeśli ta była na zastępstwo ale na całe szczęście w karcie nauczyciela-która mnie chroni...nie ma czegoś takiego jak zastępstwo...:)więc mam nadzieje, że to przejdzie:)w przyszłym tygodniu mają zadzwonić...chory ten nasz kraj....
Lista nasza długaśna i przewaga chłopców...dziewczyny może drużyn piłkarska kiedyś:)

Ale ja już wcześniej trochę poszperałam i dałam jej druk ze strony prawniczej... masz ten druk potrzebuję bardzo

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...