Skocz do zawartości
Forum

Kaszki Holle - jakie polecacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość halka wrg

Dorota84 - wadliwe partie już zostały wycofane i z tego co słyszałam, można kupować kaszki normalnie w sklepach bo alarm został odwołany. Też się niepokoiłam na początku, ale wygląda na to, że wszystko wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza
Gość gracias_totales

Na stronie GISu był komuikat,, ze wadliwe partie są wycofane. Poza tym znalazłam info, ze to nie przez jakąś chemię dodawaną do kaszek te parte były wadliwe, tylko przez składnik, ktory naturalnie znajduje sie w ziarnach zbóż. Teraz dzięki jakiejś metodzie turbo sprawdzają każdą kaszkę. Jak trafię na ten link (bo już nie pamiętam na jakiej stronie to było) to przesle. W ogole ten alarm dawno juz jest nieaktualny! Sprawa głosna była w grudniu z tego co pamietam...A tu widze mamusie w nieświadomosci jeszcze zyją, ze wszystko juz OK ;)

Odnośnik do komentarza
Gość abidasta22

Osobiście jeśli chodzi o tego typu posiłki, zaczynając je podawać swojej córce zdecydowałam sie na 100% Organic: Kaszki od Humany Poleciła mi je koleżanka i wszystko co o nich mówiła się sprawdziło. Maja na prawdę świetny skład, a moja córka po prostu uwielbiała sie nimi zajadać więc na pewno sa tez bardzo smaczne, skoro mój niejadek tak je lubił!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...