Skocz do zawartości
Forum

Dzieciątka Styczeń 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Obserwuje co piszecie choć jestem "Grudniowa" :)
kasiat- miałam podobnie z moją małą. A mianowicie np mała miała 30 tydzień a jej główka i kość udowa była rozwinięta na 33 tydzień. Nie musisz się martwić jeśli to co w główce jest dobrze rozwinięte! Też pamiętam, że się bałam:) Duże prawdopodobieństwo, że będziesz miała po prostu małego klopsika:) A reszta na pewno nadgoni wzrostem, w tym okresie maluch bardzo zmienia swoją wagę ponoć ok 200 gram przybiera na tydzień. Ja jestem w 38 tygodniu a moja mała jest rozwinięta 41 tydzień. Ale coś nie chce się pchać na świat:) Jeśli się dalej denerwujesz poproś o konsultacje innego lekarza i porównasz sobie wyniki. Nie martw się! Powodzenia:)

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzp07wogzgl6oq.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny, do moich obaw,problemów i zwątpień jak na złość dołączył wstydliwy problem,wczoraj po wizycie w łazience wyszły mi hemoroidy,cała noc nie spałam,tak strasznie boli,piecze,ciagnie. Na 14 mam wizyte u lekarza,ledwo żyje..niewiem jak to znieść.

Odnośnik do komentarza

Witaj mamatymka na forum styczniowych maluszków 2014 - pewnie jak my wszystkie liczysz na to, ze dotrzymasz do 2014 :)

Dziewczyny bylam ostatnio u lekarza i nowe odkrycie, nasz Olafcio ponoć ma bujną czuprynke :D Hihi teraz to już w ogole nie moge sie doczekać :)
Poczytałam na forach, jak to kiebity przyżywaly swoje porody i w sumie wierze mocno, że dam rade bez znieczulenia, chociaz kolezanka urodziła w listopadzie i mówi, że jak dostała bóli krzyzowych to błagała o znieczulenie, bo nie szlo wytrzymać.

Dzisiaj wypralam resztę ciuszkowi jednak ten jeden raz chociaż wyprasowalam wszystkie. Z mężem wspólnie spakowaliśmy torby do szpitala. Tak torby, bo jedna jest moja, a jedna dla dzidziusia i dla mnie na wyjście. Wszystko gotowe, żeby póxniej ten mój Małzonek w stresie i euforii o niczym nie zapomnial :)
Zdarzają mi sie skurcze przepowiadające i od kilku dni są one dosyc bolesne, ale jest to taki ból jak przy miesiączce, a nawet o wiele lżejszy. Ja przy miesiączkach miałam takie bóle, że szlo skonać, czasem bylam jak w amoku i nawet przeciwbólowe nie pomagały i maz musial jeździć po plastry rozgrzewające przeciwbólowe.... więc nie wiem, czy poród może mnie zaskoczyć, oby nie :D

Och och, alez ta mysl jest podniecająca JUŻ W PRZYSZLYM MIESIĄCU BĘDZIEMY TULIĆ DZIDZIUSIA :)))

A mam takie pytanko, bo czytam, że trzeba w szpitalu mieć przy sobie m.in. skierowanie. No ok, nic w tym dziwnego, jak wszystko bedzie przebiegalo tak jak lekarz wyliczył, ale jak np. akcja zacznie sie wcześniej i w środku nocy, to co mam sie dobijac do lekarza po skierowanie mimo, że już rodzę, a do szpitala nie po drodze??

Odnośnik do komentarza

Witam, mam termin na 13.01.2014r. Jestem normalnie przerażona wizją porodu. Moja córcia urodziła się z waga 4750, poród naturalny bo lekarzowi wyszło 3200 na usg. teraz dzidziuś też duży lekarz na szczęście widzi to na usg, ale ale o cc nie chce narazie nawet rozmawiać. Nie wiem co mam robić, boję się, że znów będę miała problem z dzieckiem albo trwale zostanie uszkodzony przy porodzie

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl20mme3uu5ydd.png

Odnośnik do komentarza

Izabel co do skierowania to lekarz ci da jak będzie pora, a jeśli się coś dzieje to muszą cię przyjąć bez skierowania
co do skurczów to moim zdaniem dość niepokojące

To jest moja 3 ciąża i trzeci poród, przeżywam to jak by był pierwszy, w obu poprzednich przypadkach bóle zaczęły się najpierw krzyżowe a potem to i tył i przód, dobrze że położna masowała mi plecy podczas, ale przeżyłam bez znieczulenia
Choć nie powiem że bolało jak chol..a
:)

Odnośnik do komentarza
Gość marta1988

Izabel, w niektórych szpitalach niepotrzebne jest skierowanie. Na stronie internetowej mojego szpitala jest napisane, że skierowanie nie jest obowiązkowe. A co do skurczy to ja też chyba tak mam. Zastanawiałam się czy to są rzeczywiście skurcze ale brzuch czasem pobolewa jak na okres.
Jusia musisz jakoś "przeboleć" chyba ten czas bo teraz to już chyba się tego nie wyleczy. Ale spytaj się lekarza tak na wszelki wypadek, może coś poradzi :)

Odnośnik do komentarza

Witam,wczoraj byłam u lekarza, wyniki badań są ok,szczepionka przeciwko żółtaczce typuB nie wchodzi teraz w grę,już za późno. Pani pielęgniarka napędziła mi strachu,mam jednak nadzieję,że nie będę zarażona przy porodzie

Odnośnik do komentarza

Marta z moimi dolegliwościami ledwo co chodzę,masz racje niczego się nie da zrobić,doraźne metody..staram sie jakoś funkcjonować..moja dzidzia waży 2400kg i ma 53cm jest już głową w dół..jednak usłyszałam po Usg zaskakująca informacje,jestem w 34tc i lekarz oznajmił mi,ze oczekiwany przeze mnie syn to nie syn a córka

Odnośnik do komentarza

Też wczoraj byłam na wizycie badania na HBS w pożądku. Miałam robione pierwsze KTG wyniki również prawidłowe :) następna wizyta 17.12. będę miała znowu robione KTG i USG
~jusia to miałaś niespodziankę podczas wizyty :) ale lepiej wcześniej się dowiedzieć o tym że synuś to jednak córcia przynajmiej takie jest moje zdanie. No więc gratuluję Ci córeczki :)
Ja również mam taką obawę że po porodzie okaże się ze mój Synuś to jednak Córcia hehe :) Ale i tak najważniejsze aby było zdrowiuteńkie :)

http://www.suwaczek.pl/cache/a4f8c45232.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdv5l3o2tv5.png]Tekst linka[/url][url=

Odnośnik do komentarza

Malinka niespodzianka i to jaka,,moja córka 7 lat tak chce mieć brata,że zareagowała płaczem..powiedziała,że teraz ona nic niema dla siostry,wszystkie ubranka musi komuś oddac,bo w chłopaczyńskich siostra chodzić nie bd

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...