Skocz do zawartości
Forum

Lutóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

ALDONKA - GRATULUJE!!!! z całego serca! jak przeczytałam Twój post to aż serce zaczęło mi mocniej bić! Cudownie że masz to już za sobą.....ciekawe która następna :) ja od rana na nogach....najpierw odwiozłam siostrzenice do szkoły/przedszkola, później mame na rehabilitacje a jak wróciłam to ogarnęłam dom, w piecu zapaliłam, odkurzyłam itd....w sumie to mi się nie chciało :P ale jakiegoś przypływu energii dostałam :) Kurcze drażni mnie ten dziwny ból górnej części brzucha (tuż pod piersiami) - mam to miejsce takie jakby zdrętwiałe....myślicie że to może być np obniżeniem się brzucha albo tym że Mały jest już na tyle ciężki że mi go właśnie tak ciągnie w dół i dlatego tak jakby boli skóra (mięśnie)...? ruchy czuje - a to jest najważniejsze....! W sobotę do lekarza...ciekawe co powie....czy coś się u mnie ruszyło czy nadal stoi w miejscu ehhh. Co ide do toalety to wypatruje czopa - to jakaś masakra :(

http://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a3yi2a2yt.png

Odnośnik do komentarza

Aldonka czulam w kosciach ze urodzilas:D mysllaam o Tobie caluski dzien i do meza: "chyba urodzila...na pewno urodzila" :P Piekna ta Twoja corcia i te wloski! Ja mam termin na 6go a Ty mialas na 5go, wiec od wczoraj sie tak zastanawiam, ze w kazdej chwili moze sie cos zaczac:) Zycze zdrowka dla Was:*

roza82 rozmawialam z mezem zaraz jak wrocil z pracy, chociaz ciezko bylo sie za to zabrac bo jednak jak czlowiek jest jeszcze zly to lepiej najpierw ochlonac. Porozmawialam i zrozumialam jego podejscie, o ktorym nigdy nie mowil- nie moze sie przelamac, zeby np uprawiac seks jak dopiero co glaskal brzuch i czul corke. Chyba rzeczywiscie jestem takim troche inkubatorem:) Co do czulosci to sie poprawi bo sam stwierdzil, ze troche zawalil sprawe. Ale liczy ze jak juz bedziemy mogli figlowac do woli to jaki to bedzie piekny i wyczekiwany powrot:PP jest dobrze.

Odnośnik do komentarza

Aldonka to Ty piłaś ten napar z liści malin od tygodnia, ciekawe czy to przyspieszyło akcje porodowa, bo w sumie 36 tydzień to wcześnie sie wszystko zaczęło- możne to herbatka pomogła bo cos mi sie kojarzy ze pisalas ze po niej masz czesterze skurcze, moze czop sie odkleił dzieki temu szybciej:D.
Któraś już pije tez ten napar??
Ja codziennie gadam do brzusia zeby urodzila sie Natulka w lutym, nawet pierwszego oby w lutym bo mąż bedzie miał zlecenia od lutego tylko na mieście w którym mieszkamy i w razie co w godzine, góra dwie wróci do domku po mnie.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69530q8seb.png

Odnośnik do komentarza

roza coś w tym jest. Ja za to miałam noc z głowy. Mój biedny mąż jest już tak wykończony że co chwilę choruje. W nocy dostała bólu pod żebrami i miał problem głęboko oddychać. Całą noc przy nim czuwałam czy się coś nie dzieje, aż rano namówiłam go że zadzwonię po karetkę ( bo ja go nie zawiozę do lekarza, sam też nie da rady, a rodzina nasza mieszka 30 km od nas i nikt nie mógł przyjechać...). No i zabrali mi go do szpitala, a ja siedzę i się denerwuję...

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvhdgexxj5t3ng.png

Odnośnik do komentarza

ja również kupiłam tą herbatkę.... pierwszą wypiłam przedwczoraj, wczoraj stwierdziłam że nie piję, ale dzisiaj znowu wypiłam. Wczoraj wieczorem złapały mnie dwa skurcze, jeden po chwili drugi - były dosyć mocne, ale później już niestety cisza .... dzisiaj tylko co jakiś czas lekkie pobolewanie brzucha jak przed okresem.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a3yi2a2yt.png

Odnośnik do komentarza

Anna zdrowka dla meza!!!
A ja wlasnie odebralam wyniki moczu i sie troche podlamalam...mam bialko 25 i leukocyty az 500:/ pewnie jakas cholerna infekcja. Pierwszy raz mam takie wyniki, ale jestem zla bo zawsze wychodzily mi bakterie a moj lekarz niby kazal mi robic kolejne badania ale jakos nigdy sie nie przejmowal tym. No i kto wie czy ta infekcja to nie leczony stan:/ Ide na 18 na wizyte na ktg to zobaczymy co powie...

Odnośnik do komentarza

Czytalam o bialku w moczu i boje sie zatrucia, ze wzgledu na to, ze oprocz bialka (ktore moze byc tylko efektem infekcji) mam codziennie mroczki przed oczami, trace ostrosc, od kilku dni mam mdlosci, jezeli chodzi o puchniecie to puchna mi dlonie, lydki chyba tez bo mam problem z wcisnieciem kaloszy (chociaz roznicy nie widze w wygladzie nog)... boje sie ze trafie do szpitala na obserwacje- mam takiego gina ze cokolwiek sie dzieje to chce klasc pacjentki...niech mnie wezma, zrobia wczesniej ta cesarke i bedzie spokoj:/ chociaz wole urodzic w terminie tak jak chce natura.

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny. Mąż już w domu, dalej go boli ale to prawdopodobnie nerwoból.
pasia dobrze że lekarz kładzie pacjentki. W domu tylko człowiek się denerwuję czy wszystko ok. Życzę Ci żeby to była jakaś drobna infekcja, a nie zatrucie ciążowe! A jak u Ciebie z ciśnieniem, przy zatruciu jest ono wysokie.
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvhdgexxj5t3ng.png

Odnośnik do komentarza

Cisnienie mam zawsze w normie, a podobno ono na duzo wskazuje, zobaczymy jakie bede miala dzisiaj, Moze glupio to zabrzmi- nie zrozumcie mnie zle- ale wolalabym nie klasc sie do szpitala bo mam wazny egzamin w sobote:/ i jakby mnie polozyli a po dwoch dniach wypuscili bo okazaloby sie ze wszystko wrocilo do normy to troche mialabym przerabane- oczywiscie najwazniejsze zdrowie moje i dziecka, ale wkurzylabym sie:) Bynajmniej nie bede ukrywala przed lekarzem co sie dzieje tylko powiem mu szczerze jakie mam objawy i niech decyduje- wie w koncu najlepiej.

Odnośnik do komentarza

annaanna
Dobrze, że twój mąż już w domu :) Odpoczywajcie teraz oboje :)

pasia
Doskonale rozumiem Twoje nerwy związane z tym egzaminem - faktycznie jak Cię położą do szpitala, to w tej sytuacji trochę lipa będzie :/ Ale z drugiej strony maluszek najważniejszy - faktycznie trudna sytuacja. A może się okaże, że zrobią jakieś dodatkowe badania, dadzą leki i będziesz mogła być w domu. To się okaże później. Trzymam kciuki żeby było ok :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...