Skocz do zawartości
Forum

Małe cuda - Grudzień 2013 :)


Rekomendowane odpowiedzi

mi tez :) nie czuje sie w ogóle jakbym w ciąży była :) do lekarza ide dopiero 10 maja bo wyjechal na majówkę. Wg miesiaczki termin mi wyszedl na 28 grudnia , moze sie okazac ze jednak bede miala dzidzie w styczniu. Majke przenosilam ponad 10 dni :)
Jak wasi bliscy zareagowali na wiesc o waszych ciążach?? no i dzieci? Moja Maja jeszcze jest za mala, moze jak pojawi sie brzuch to cos zrozumie ;P

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53861.png

[url=http://www.suwaczek.pl/]http://www.suwaczek.pl/cache/853f4bfb64.png

Odnośnik do komentarza

viosna zdjęcia bomba! ja ide na usg w środę i liczę już na rączki i nóżki :)

u nas ciąza jest bardzo wyczekiwana przez calą rodzinę, więc wszyscy trzymają kciuki :)
no mnie mdłości lekko zelżały, ale klucha w gardle nadal jest...

Odnośnik do komentarza

Dziś byłam na badaniach. U lekarza byłam prywatnie, ale załatwiłam sobie skierowanie na badania z przychodni i na szczęście nie musiałam płacić, a jak liczyłam to wyszło mi ponad 170 zł :/ Następną wizytę u lekarza mam 14-05 i już się nie mogę doczekać:) Też się trochę martwię, bo też nie czuję się jak w ciąży... Trochę jestem senna, piersi jeszcze bolą, czasem mam mdłości, ale w miarę szybko przechodzą. A tak poza tym, to dolegliwości większych nie mam. Mam nadzieję, że na kolejnej wizycie zobaczę maleństwo i że wszystko ok. Choć nie ma innego wyjścia:) Pozdrowionka dla wszystkich Grudnióweczek :)

Odnośnik do komentarza

Witam
Ja mam termin na 22 grudnia ;-)
Zrobiłam badania krwi i moczu. kiedy robiłyście prierwsze USG, ja jestem umówiona dopiero na 12 tydzień ciąży, zastanawiam się czy nie powinnam iść wcześniej,
Mam szczęście prawie nie czuję że jestem w ciąży, nie widać i nie czuć (rano lekkie nudności do pierwszego kęsa kanapki lub do pierwszej szklanki soku)
Pozdrawiam, wszystkie szcześliwe mamy

Odnośnik do komentarza

Byłam wczoraj u lekarza, okazało się że jeżeli nic się nie dzieje to nie ma porzeby chodzić wcześniej na USG, ponieważ nie do końca zbadany jest wpływ tego badania na płód. Wic spokojnie trzeba czekac na pierwsze USG po 12 tygodniu. Do tego czasu ciąża jest lekka fikcją nie widać jej i nie czuć, ale podobno jest tak twierdzą lekarze i tak wychodzi z HCG ;-) Pozdrawiam Grudnióweczki

Odnośnik do komentarza

Czyli chyba miałam szczęście, bo byłam już na 2 USG, a jestem w 8 tygodniu. Pomiędzy badaniami był tydzień różnicy, a dzidzia dużo większa :) Na pierwszym badaniu serduszko było tylko widać, a na drugim już słychać :) Przykre jest jak lekarz mówi, że pierwsze 12 miesięcy ciąży to fikcja... Wiem, że częściej zdarzają się poronienia, ale bez przesady! Jak się bardzo wyczekuje maleństwa, to jak mam się tym nie cieszyć od samego początku?! Mam czekać do 12 tygodnia i dopiero potem uważać, że jestem w ciąży? Nie wyobrażam sobie tego... Pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza

madzialska
coś tu cicho...

ja siędzę teraz głównie na mnz.pl...jakoś nie umiem sie przekonać do nowego wyglądu...te posty takie małe....

mikołajek- ja będe namawiać każą dziewczynę na kontrolne usg, bo sama przeszłam ciąże pozamaciczną i gdybym poszła wcześniej na usg mogło by sie obyc bez szpitala, 5 dawek chemii, bólu i strachu....
a co do tego,że ciąza fikcja to jakby mi takie cos lekarz powiedział, to nie był by już moim lekarzem. to że poroniłam w 6 tyg to znaczy,że na prawde to nie byłam w ciązy??? aż cisną mi się niecenzuralne słowa na myśl....

ja byłam na usg w środę i maluszki rosną....ale mam 18 mm krwiaka na szczęście z dala od dzieci....a kysz!!

mi mdłości powoli ustępują...i dzięki bo waga na minusie....a brzuch już wychodzi :D

Odnośnik do komentarza

Jul100 bardzo mi przykro....wi,em co to znaczy stracić ciążę, i to nie ma znaczenia w ktorym tyg to sie dzieje....dla ciebie zawsze To jest dziecko i zawsze bedzie bolało......zycze ci kochana siły i wytrwałości!
Najwazniejsze, to sie nie poddawać!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...