Noworodki i niemowlaki

Jakie kosmetyki do kąpieli noworodka?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Harcerka

~Harcerka

Jeszcze napisze, ze mam dosyc wszechobecnych reklam. Dobrze by bylo gdyby tutaj mozna bylo przeczytac tylko szczere wypowiedzi dotyczace naszych doswiadczen. A nie, ze niektorzy pisza na forach bo dostaja za to punkty w kampanii. Szczerosc drogie mamy, musimy byc wobec siebie szczere i uczciwe!!!

Dziubala

Dziubala

Harcerka, sama widzisz jakie cuda się dzieją, gdy kosmetyk czy próbkę dostanie się gratis ;). A tak serio to staramy się takie reklamy usuwać.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
~Harcerka

~Harcerka

Dziubala Nie wiedzialam, ze ludzie sie tak nisko cenia. Mam wrazenie, ze ta cala kampania reklamowa to byl strzal w stope producenta. Niestety cudownego kosmetyku, ktory dzialalby skutecznie i to od pierwszego uzycia na wszystkie dzieci po prostu nie ma.

Dziubala

Dziubala

Harcerka, ano nie ma, ale są tacy producenci co wierzą, że przez reklamę innym cud (czyt. kit) wcisną ;)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
jaionemaiz

jaionemaiz

Dziubala
Oliwki nie powinno się stosować, bo tak naprawdę to jest niepotrzebna. Zostawia na skórze tłusty film i zatyka pory, a skóra przez to nie może oddychać.

Wszystkiego najlepszego . Boże błogosław mu

52152 jaionemaiz Mężczyzna, 39 lat, USA
cosmopolita_

cosmopolita_ wpis edytowany

Czesc!

A mnie z kolei zdziwilo pytanie o pierwszy miesiac, tu gdzie mieszkam (Anglia) z kolei mowia,zeby niczego poza woda nie uzywac przynajmniej do 8.tygodnia zycia dziecka bo jest to do niczego niepotrzebne,dziecko sie nie brudzi. Moj skonczyl wlasnie 9 tygodni i dopiero mam zamiar zaczac uzywac Nivea Baby.

48435 cosmopolita Kobieta, 30 lat, Cambridge
Monika2016

Monika2016

Ja kąpię tylko w czystej wodzie i po kąpieli smaruje córkę olejkiem ze słodkich migdałów. Jedynym kosmetykiem jest zielony linomag. Im mniej kosmetyków tym lepiej.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6upjy8vb5lcfc.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e1gst0qcer3.png

48580 monika2016 Kobieta, 38 lat, w świecie
zuzazuz

zuzazuz

Dziewczyny bardzo prosze o pomoc i Wasze szczere opinie:
Otóż dotychczas używaliśmy oliwki i tłustych kremów by skóra naszej maleńkiej była miękka i nawilżona ale od kilku dni wyskoczyły jej takie drobne krosteczki i widze że się drapie. Jedna z lekarek która odwiedziliśmy poleciłą nam Eloderm ale chciałabym poznać Wasze szczere obserwacje.. Czy któraś z Was korzystała ? na stronie piszą że nadają się dla dzieci od pierwszego dnia i dladzieci chorych na AZS? czy w przypadku tych krosteczek zadziałają?? bardzo prosze o rady

53201 zuzazuz Kobieta, 31 lat, Piła
aga21

aga21

Ale powiedziała wam od czego te krosteczki są? Bo możliwości może byś sporo i niekoniecznie jakieś kremy coś na to pomogą :(
Chyba metoda prób i błędów was czeka. Skoro córa nie ma azs to lepiej ją nie smarować kremami przeznaczonymi dla dzieci z tym. Tak mi się wydaje przynajmniej.

50739 aga21 Kobieta, 29 lat, gdzieś