Noworodki i niemowlaki

Jakie kosmetyki do kąpieli noworodka?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

aneczka34

aneczka34

Ja używam kapsułek do kąpieli niemowlaka, można je zakupić w każdej aptece , są bardzo delikatne i pachnące

46346 aneczka34 Kobieta, 45 lat, warszawa
~sosnowa 18

~sosnowa 18

U mnie sprawdza się emulsja do kąpieli latopic. Po kąpieli skóra Antka jest gładka i nawilżona. Emulsja nie jest tłusta, nie pozostawia uciążliwego osadu na wanience, do tego ma przystępną cenę.

mamami21

mamami21

A my używamy Oilatum do kąpieli. Bardzo fajny produkt nie trzeba później dodatkowo smarować dziecka bo skóra jest już wystarczająco nawilżona.

46407 mamami21 Kobieta, 28 lat, Wadowice
MamaFrania

MamaFrania

BIO IQ świetny płyn do mycia, skórka po nim jest delikatna, miękka i nawilżona :)
ciężko go dostac ostatnio miałam problem. znalazłam w necie na stronie happy babby, mają tam też sporo innych fajnych produktów np. szampony, kremy więc się zaopatrzyłam ;)

46449 mamafrania Kobieta, 31 lat, Warszawa
~Thor30

~Thor30

Moja ciocia swoje dzieci myje żelem Atoperal Baby, który ma fajną konsystencję i dobrze nawilża im skórę.

Karomama

Karomama

ja również przez pierwsze pół roku kąpałam swoją córeczkę w płynie Oilatum Soft, a potem przeszliśmy na kosmetyki z serii Nivea Baby.

45095 karomama Kobieta, 34 lata, Warszawa
Truskaweczka90

Truskaweczka90

Ja używam dla mojego maleństwa atoperal baby, łatwo się wchłania, skóra jest pokryta taką delikatną powłoką, przyjemny zapach, niweluje wszelkie podrażnienia.

45777 truskaweczka90 Kobieta, 31 lat, Warszawa
~mamamieszka

~mamamieszka

Ja stosuję atoperal, ze względu na olej lniany w składzie, w żadnych innych kosmetykach go nie znalazłam, a samą parafiną (jak w większości kosmetyków natłuszczających) nie zamierzam dzieci smarować.

agatka123

agatka123

ja kupuję HIPP lub Baby dream- są cenowo i składowo najlepsze.

48482 agatka123 Mężczyzna, 30 lat, kalisz
~gostek

~gostek

Ja zawsze (i przy pierwszym, i przy drugim dziecku) używałam płynu Oilatum. Jak dla nas jest niezawodny.