Noworodki i niemowlaki

Uraz piersi podczas lartacji

Odpowiedzi znajdują się poniżej

paczanga

paczanga

dzieki za pordy przeszło.
mam 2 siniaczki ale pierś nie boli :36_1_1: goraczki nie ma

15608 paczanga Kobieta, 30 lat, dziki wschód BP
Ulla

Ulla

uf to dobrze że przeszło ale niestety przy dzieciaczkach takie sytuacja się mogą zdarzać oby jak najrzadziej:)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 39 lat, Jaworzno
Małgorzata Jackowska

Małgorzata Jackowska

Cieszę się, że Ci przeszło. Miałam bardzo podobny problem. Córeczka kopnęła mnie w czasie przewijania. Zrobił mi się twardy guz, mleko wypływało tylko jednym kanalikiem. Cały dzień walczyłyśmy z tym... Na koniec dnia, po wielu zabiegach z ciepłą wodą wycisnęłam delikatnie biały twardy jakby kamyczek (zastane mleko?) o długości ok. 3-5 mm. Jak ten kamyczek wyszedł, to mleko z całego dnia tryskało na metr przede mną :)

--

Lubię doradzać :) Zapraszam także na www.podpaski-wielorazowe.pl

29385 malgorzata-jackowska Kobieta, 34 lata, Leszno
paczanga

paczanga

Małgorzata Jackowska
Cieszę się, że Ci przeszło. Miałam bardzo podobny problem. Córeczka kopnęła mnie w czasie przewijania. Zrobił mi się twardy guz, mleko wypływało tylko jednym kanalikiem. Cały dzień walczyłyśmy z tym... Na koniec dnia, po wielu zabiegach z ciepłą wodą wycisnęłam delikatnie biały twardy jakby kamyczek (zastane mleko?) o długości ok. 3-5 mm. Jak ten kamyczek wyszedł, to mleko z całego dnia tryskało na metr przede mną :)

o kurde ale "przygoda" dobrze że u mnie było łagodniej

15608 paczanga Kobieta, 30 lat, dziki wschód BP
Małgorzata Jackowska

Małgorzata Jackowska

Teraz o tym spokojnie mówię, ale wtedy bałam się strasznie. Kręciłam się na wszystkie strony, żeby małą pod różnymi kątami przystawiać. Wieczorem zaczynała już rosnąć temperatura... I tak się przyjrzałam brodawce, a tam delikatnie było widać białą kropkę. Cóż miałam do stracenia... :) Zaczęłam ogrzewać, masować, naciskać. Wylazło :) Nigdy więcej mi się coś takiego nie przytrafiło.

--

Lubię doradzać :) Zapraszam także na www.podpaski-wielorazowe.pl

29385 malgorzata-jackowska Kobieta, 34 lata, Leszno
Margeritka

Margeritka

Małgorzata Jackowska

ale musiałaś poczuć ulgę, jak ro zaschnięte mleko w końcu wyszło...niezła przygoda, na pewno nie do pozazdroszczenia...dobrze, ze sama sobie z tym poradziłaś

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin