Noworodki i niemowlaki

Koszula do karmienia

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Agnieszka78K

Agnieszka78K

Miałam jedną podobna do tej z pierwszego linku. Dostałam ja od koleżanki na poród bo u niej sie nie sprawdziła ( więc na poród i do wyrzucenie, ale nie wyrzuciłam). Ja też nie byłam z niej zadowolona- piersi wychodziły. Kupiłam sobie zwykłą z krótkim rękawem rozpinaną pod szyją z firmy muzzy tego typu co pokazała IWA i byłam bardzo zadowolona. Na ramiączka w domu też miałam, ale na początku było mi zimno- podobno czasami tak jest jak jest dużo pokarmu, i dlatego wolałam spać w tej z guzikami. Nie odpinały się, tzn po kilku miesiącach zaczęły, to sobie ciut dziurki zaszyłam i było ok.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/8599dqk3p95p53lm.png]Tekst linka[/url][/url]]Tekst linka[/url]http://www.suwaczki.com/tickers/klz98ribqbkijq4m.png]Tekst linka[/url][url=[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/f2w

28386 agnieszka78k Kobieta, 41 lat, Łowicz
~melania44

~melania44

a czy ktoś z was zamawiał takie koszule np tu https://www.mytummy.pl/koszule-do-karmienia.html ? potrzebuję czegoś eleganckiego bo jade na konferencję wyjazdową i biorę rodzinkę, bo dziec malutki jeszcze. W przerwach między wykładami będę musiała karmić bo malutka nie chce butki więc wyjścia nie ma. Czy taka koszula jest ok, czy może poszukać jakiejś eleganckiej tuniki z zakładką do karmienia? jak myślicie? :)

~moleczka

~moleczka

Dziewczyny, czym kierujecie się przy wyborze koszuli do karmienia? Od pewnego czasu przymierzam się do zakupu koszuli do karmienia, ale nie mam pojęcia na co mam zwrócić uwagę.... jest ich taki wybór....

~rudzia123

~rudzia123

moleczka ja kieruję się jakością wykonania, rodzajem materiału i czy szybko można ją rozpiąć przy karmieniu. Oczywiście, ważne jest, aby biust też miał dość miejsca:) Moją pierwszą koszulę do karmienia dostałam w prezencie wraz z laktatorem (też mogę doradzić przy jego wyborze) i proszkami na laktację [reklama usunięta] podczas przedurodzinowego przyjęcia:)), więc też na początku nie wiedziałam, na co zwrócić uwagę przy wyborze koszuli.