Skocz do zawartości
Forum

Wielorazowe pieluchowanie


Glitter

Rekomendowane odpowiedzi

Glitter
Jadzik u mnie kibelek taki mały że z prysznicem moge po całym chodzić-prawie jak hameryka, hehe

To fajnie masz ::): Ja muszę do wiaderka spłukiwać i potem z tym wiadrem biegać :D A tak z takim prysznicem przy kibelku byłoby wygodniej :36_1_22: Można w nim zmieniać ciśnienie i jak się nie ma bidetu, to i do takiego celu wykorzystywać ::): A amełyce można takie kupić w sklepach pieluszkowych w necie, bo bodajże bumgenius takie produkuje, i inne chyba też... U nas jeszcze takiego wynalazku nie widziałam...

Odnośnik do komentarza

IWA23
He to ja mam gorzej bo mam wc innej części mieszkania niż łazienka:(

Ale już nie masz kupek do spłukiwania z pieluch :D JA mam śmieszne rozwiązanie, bo kibel mam niby w łazience, ale i tak mam dodatkowe drzwi do kibelka...:o_noo: Jak to zobaczyłam pierwszy raz to się zdziwiłam... Ale jednak jest przydatne :D Jednak po remoncie kiedyyyyyśśśśśśśś tam tych drzwi nie będzie ::):

Odnośnik do komentarza

jadzik
IWA23
He to ja mam gorzej bo mam wc innej części mieszkania niż łazienka:(

Ale już nie masz kupek do spłukiwania z pieluch :D JA mam śmieszne rozwiązanie, bo kibel mam niby w łazience, ale i tak mam dodatkowe drzwi do kibelka...:o_noo: Jak to zobaczyłam pierwszy raz to się zdziwiłam... Ale jednak jest przydatne :D Jednak po remoncie kiedyyyyyśśśśśśśś tam tych drzwi nie będzie ::):

No teraz nie mam ale w przyszłości kto wie:15_5_16:

Odnośnik do komentarza

IWA23
jadzik
IWA23
He to ja mam gorzej bo mam wc innej części mieszkania niż łazienka:(

Ale już nie masz kupek do spłukiwania z pieluch :D JA mam śmieszne rozwiązanie, bo kibel mam niby w łazience, ale i tak mam dodatkowe drzwi do kibelka...:o_noo: Jak to zobaczyłam pierwszy raz to się zdziwiłam... Ale jednak jest przydatne :D Jednak po remoncie kiedyyyyyśśśśśśśś tam tych drzwi nie będzie ::):

No teraz nie mam ale w przyszłości kto wie:15_5_16:

Wtedy będziesz się martwić :D A jak radziłaś sobie jak jeszcze miałaś kupki? Tez do wiaderka spłukiwałaś? ::):

Odnośnik do komentarza

jadzik
IWA23
jadzik

Ale już nie masz kupek do spłukiwania z pieluch :D JA mam śmieszne rozwiązanie, bo kibel mam niby w łazience, ale i tak mam dodatkowe drzwi do kibelka...:o_noo: Jak to zobaczyłam pierwszy raz to się zdziwiłam... Ale jednak jest przydatne :D Jednak po remoncie kiedyyyyyśśśśśśśś tam tych drzwi nie będzie ::):

No teraz nie mam ale w przyszłości kto wie:15_5_16:

Wtedy będziesz się martwić :D A jak radziłaś sobie jak jeszcze miałaś kupki? Tez do wiaderka spłukiwałaś? ::):

Pod kranem do wanny.

Odnośnik do komentarza

Ja tylko wiem że jest super jak jest wc osobno z łazienką w tedy nie ma stania pod drzwiami stukania,wyjdź bo mi się siku chce bo wiem z doświadczenia z domu rodzinnego że jak ktoś pójdzie się kąpać to wtedy innym nagle siku się chce.

Odnośnik do komentarza

Glitter
ja tam nie wiem czy dobrze mieć aż tak małą łazienke ;D jedyny plus to ten kibelek blisko prysznica ;D kurde musze kupić sode do prania...

A gdzie kupujesz? Bo ja w hurtowni spożywczej, firmy Carum, ona jest paczkowana w saszetki i jeszcze w pudełku ::): Wychodzi mnie 6 zł za takie pudełko, czyli jeden kilogram ::):

IWA23
Ja tylko wiem że jest super jak jest wc osobno z łazienką w tedy nie ma stania pod drzwiami stukania,wyjdź bo mi się siku chce bo wiem z doświadczenia z domu rodzinnego że jak ktoś pójdzie się kąpać to wtedy innym nagle siku się chce.

To fakt, w domu rodzinnym (mieszkanie w bloku) tez miałam tak dzielony i wiem ze przy dużej rodzinie to zaleta :D

Odnośnik do komentarza

jadzik
Glitter
ja tam nie wiem czy dobrze mieć aż tak małą łazienke ;D jedyny plus to ten kibelek blisko prysznica ;D kurde musze kupić sode do prania...

A gdzie kupujesz? Bo ja w hurtowni spożywczej, firmy Carum, ona jest paczkowana w saszetki i jeszcze w pudełku ::): Wychodzi mnie 6 zł za takie pudełko, czyli jeden kilogram ::):

IWA23
Ja tylko wiem że jest super jak jest wc osobno z łazienką w tedy nie ma stania pod drzwiami stukania,wyjdź bo mi się siku chce bo wiem z doświadczenia z domu rodzinnego że jak ktoś pójdzie się kąpać to wtedy innym nagle siku się chce.

To fakt, w domu rodzinnym (mieszkanie w bloku) tez miałam tak dzielony i wiem ze przy dużej rodzinie to zaleta :D

haha u ciebie w domu było osobno u mnie razem i jak nagle 3 czy 4 staneło pod drzwiami i stukało bo im się przypomniało że siku się chce :)

Odnośnik do komentarza

IWA23
jadzik

To fakt, w domu rodzinnym (mieszkanie w bloku) tez miałam tak dzielony i wiem ze przy dużej rodzinie to zaleta :D

haha u ciebie w domu było osobno u mnie razem i jak nagle 3 czy 4 staneło pod drzwiami i stukało bo im się przypomniało że siku się chce :)

Czasem ten jeden oddzielnie to za mało było:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Może któraś skorzysta z darmowej wysyłki w grudniu i możliwości wygrania fajnej pieluszki/otulacza: BABYETTA Pieluszki Wielorazowe

Ja skusiłam się na otulacz: OTULACZ BABYZU BABYETTA Urszula Urbańska, bo mam tylko dwa otulacze PUL dla Młodej... I nie zawsze starczają, a z wełnianymi się pokłóciłam, bo nie chcą się same poddać kuracji lanolinowej :36_11_1::hahaha:

Odnośnik do komentarza

Glitter
hehehhe Jadzik mnie właśnie przez tą lanoline bawełna odstrasza ;D polecasz? jak często pielęgnujesz lanoliną? a jak w międzyczasie pierzesz?

Ja mam dwa otulacze wełniane, handmade z allegro (jeden za 15zł był ::):). Lanoliną go je robiłam jak zaczynały przemakać (czuć było, zę spodenki lekko wilgotne), nie wiem jak często, bo zależy jak często ich używam i jak Oliwka sika ::): Ostatnio się na nie obraziąłm, bo młodej szły zęby i cześto robiła w nie kupki, atakie gatki jak się ściągalo z kupką, to się wszystko rozmazywało... :leeee: Łatwiej się ściaga pieluszkę z kupką taką standardową ::): A piorę je w szarym mydle, bo szukałam w sklepach płynu do wełny z lanoliną, ale nie mogłam znaleźć. Piore też w miarę potrzeb, jak są z kupki, to do prania ręcznego sypnę trochę NappyFresha, jak nie ma to tylko w mydle. A lanolinę mam apteczną, a nie gotową kurację, bo pieuńsko droga. Za 50g lanoliny w aptece zapłaciłąm niecale 7zł i mam jeszcze połowę::):

Odnośnik do komentarza

Glitter
Margeritka u mnie to samo! ;D wogóle ostatnio mam stracha żeby poród przebiegał ok i żeby Dzidzi się zdrowa urodziła... takie głupie schizy....noi nerwy o ten macierzyński ;/ żeby się roczny udał ;/

ja jeszcze o szpitalu nie myśle, ale boję się maluszka w domu...przede wszytskim to się obawiam, ze będę dokarmiać - Ola dopiero teraz dostaje mm, ale wiem, że powodzenie naturalnego karmienia zależy między innymi od tego ile czasu poświęca się dziecku...zobaczymy najbarddziej to bym chciała, żeby młodsze dziecko było już w wieku Oli :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Hejka
Chcialabym zaopatrzyc sie w pieluszki wielorazowe.... Do porodu zostalo jeszcze troche czasu.... Ale zaczelam szukac... I natknelam sie na ciekawa i tania aukcje na allegro... Nigdzie nie moge znalezc opinii... Moze ktoras z was slyszala cos o rych pieluszkach?

PIELUCHY PIELUSZKI WIELORAZOWE ALVA DOD. NAPY 2 wk (2884012877) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxw15nm7hj2hc0g.png

Odnośnik do komentarza

Kasia_tygrysek
Hejka
Chcialabym zaopatrzyc sie w pieluszki wielorazowe.... Do porodu zostalo jeszcze troche czasu.... Ale zaczelam szukac... I natknelam sie na ciekawa i tania aukcje na allegro... Nigdzie nie moge znalezc opinii... Moze ktoras z was slyszala cos o rych pieluszkach?

PIELUCHY PIELUSZKI WIELORAZOWE ALVA DOD. NAPY 2 wk (2884012877) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Kasia Tygrysek na oko piękne-ale ja niestety nie miałam... a patrzyłaś tutaj:
Pieluszki z kieszonką | wzorzysty PUL | Pieluszki wielorazowe - tanie, ekologiczne i piękne!
Pieluszki z kieszonką | wzorzysty MINKY | Pieluszki wielorazowe - tanie, ekologiczne i piękne!
Pieluszki z kieszonką | gładki MINKY | Pieluszki wielorazowe - tanie, ekologiczne i piękne!
a do środka albo dokupujesz wkłady albo wkładasz co chcesz-ak dziewczyny tutaj. może Dziewczyny coś więcej wiedzą....

http://lpmf.lilypie.com/Jsnbp1.png
http://lpmf.lilypie.com/MOF7p1.png
http://davf.daisypath.com/X2iYp1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...