Skocz do zawartości
Forum

Karmienie na śpiocha


parysd

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc dziewczyny. U mnie sytuacja wygląda następująco:3 miesiace bylo idealnie.Potem synek jedynie chwyta piers,ssie przez 5sekund i puszcza.i tak w kolko.nie da się go normalnie nakarmić. Udaje mi sie to jedynie,gdy juz przysypia. Co to może być? Czy któraś miała podobnie?

Odnośnik do komentarza

Witam u nas ten sam problem . Córka ma 4 miesiące i od miesiąca nie chej pić, widzę że jet głodna przystawie ją do piersi chwilw possie i płacz i dopiero jak przysnie to na spiocha normalnie się napije o w nocy tez pije bez problemu, już nie wiem co mam robić. Dziewczyny macie jakąś rade ?

Odnośnik do komentarza
Gość basia2374

byliśmy u gastrologa, na podstawie badań powiedział że dziecko jest zdrowe, a jedzenie na śpiąco to nawyk. trzeba się tego oduczyć bo świadome ssanie i jedzenie jest bardzo ważne. niestety nie ma innej metody jak nie dawać dziecku jeść na śpiąco i czekać aż głód zmusi. każda mama takiego dziecka wie co to w praktyce oznacza. dlatego takie dzieci biorą do szpitala, ale tylko dlatego żeby matka mogła iść do domu.

Odnośnik do komentarza

Witam. Ja troche z innej beczki...a jak u Waszych Niemoelakòw było/ jest z kupkami?

Moja Zosia skończyła 6miesięcy, od momentu zmiany mleka i rozszerzenia diety ma problem z zaparciami. Jak nie ma kupmi to tez je/ pije coraz mniejsze porcje mleka i robi to na raty. Najlepiej w tym momencie działa karmienie na "śpiocha". Ale to tak jak pisała juz przedmówczyni to ciągła walka z usypianiem i mój siadający kręgosłup i nie tylko, bo każe sie karmić na stojąco albo spacerując, a ma juz prawie 10kg. 

Pozdrawiam Wszystkich borykających sie z takimi problemami:)

Odnośnik do komentarza
Gość Polecam przy karmieniu

Jeśli występują takie zachowania polecam przy karmieniu włączyć urządzenie co szumi są takie specjalne inaczej nazywane białym szumem albo suszarkę do Włosów, to uspokaja i wycisza dziecko i wtedy bardzo ładnie je czasem zaśnie ale nie pręży się i nie wygina jego ciało jest rozluźnione. Wiem to bo miałam ten sam problem i pomogło... 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...