Noworodki i niemowlaki

Karmienie piersią i butelką

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Angelka29

~Angelka29

Ja niestety nie mogę karmić piersia i zamiast tego podaje mojemu dziecku mleko BabyMilk. Jest bardzo dobre pod wzgledem jakosci i dostarcza dziecku wszystkie potrzebne wartosci odzywcze, mineraly i witaminy takze jesli tez nie mozecie karmic piersia to babymilk jest doskonalym zamiennikiem.

~zrozpaczonamama

~zrozpaczonamama

Dziewczyny mieszkam w małej miejscowości i szczerze mówiąc nie mam kogo się o to zapytać. W jaki sposób zadbać o laktację? Miesiąc temu urodziłam, a już zauważyłam, że zaczynają się problemy...

~Torres

~Torres

spokojnie, chyba większość mam zmierzyła się z kryzysem laktacyjnym. Nie rezygnuj, pić dużo wody i przykładaj dziecko częściej. Jeśli chcesz, możesz kupić produkty na laktację [reklama usunięta]. Nikt nie mówił, że zawsze mamy mieć pokarm. Czasami bywją trudności.

~zrozpaczonamama

~zrozpaczonamama

dziękuję:)ale to przytłaczającego, gdy chcę nakarmić dziecko, tu zbyt mała ilość pokarmu:/próbowała dosłownie wszystkiego:/jutro wybiorę się do apteki, może dostanę w niej coś, co pobudzi mi laktację:)

~Mama czwórki

~Mama czwórki

Zrozpaczona mamo a na jakiej podstawie twierdzisz że masz za mało pokarmu?

olandia

olandia

Polecam femaltiker lub Prolaktan -saszetki. Bardzo szybko pomagają:)

57128 olandia Kobieta, 38 lat, Poznań
~mamamichasia123

~mamamichasia123

Po karmieniu dziecka mały wciąż płacze i muszę dopajać go wodą:/ dodatkowo ostatnio odciągnęłam pokarm i okazało się, że to było z ok. 120 ml:/

~monisiaqqq

~monisiaqqq

ja właśnie chcę przejść na MM, muszę niedługo zacząć brać leki więc powoli daję troche mleka z butelki, pediatra mi bebilon polecil ten na ulewanie, bo synek niestety ma w tym problem, gdzie kupujecie mleko? udało mi się kupić od ręki w aptece DOZ nawet niedrogo, zamawiacie w nnecie czy stacjonarni?