Skocz do zawartości
Forum

Jak zorganizować idealny "roczek"?


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że najlepiej taką uroczystość zorganizować w domu, w kameralnym gronie, tak aby wszyscy czuli się komfortowo, w końcu to nasze maleństwo ma być w centrum uwagi, a im więcej ludzi dookoła, tym więcej mamy roboty i tym samym mniej czasu dla własnego dziecka. Żeby urozmaicić taką imprezę, można przygotować jakieś fajne dekoracje, nawet samodzielnie, wystarczy kilka kolorowych kartek, sznurek, klej, nożyczki i można wyczarować coś takiego:
https://i0.wp.com/www.paniwozna.pl/wp-content/uploads/2016/01/DSC_3205-1.jpg?resize=1080%2C720
Parę fajnych pomysłów ściągnęłam też stąd https://abcporady.pl/jak-udekorowac-mieszkanie-na-przyjecie-urodzinowe-dziecka/, w końcu dla chcącego nic trudnego!

Odnośnik do komentarza

Dobrą opcją moze byc również wynajecie sali zabaw na takie urodzinki:

[reklama usunięta]

Jest to pewien koszt ale jednoczesnie wygoda bo nie trzeba organizowac urodzin w domu.  Im więcej atrakcji, tym drożej. Warto jednak przed organizacją urodzin zapytać dziecko, która z atrakcji sprawiłaby mu największą frajdę. Jeśli obawiamy się, że dziecko wybierze najdroższą, warto dać maluchowi kilka możliwości do wyboru, ale jedynie tych w zasięgu rodzicielskiej kieszeni. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja zamawiałam krówki na urodziny [reklama usunięta]
Gościom bardzo spodobał się ten pomysł, także polecam. Krówki mleczne, bardzo smaczne. Mają darmową wysyłkę od 2 kg.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ostatnio dla mojego dziecka przygotowałam Roczek tematyczny. Zaopatrzyłam się w talerzyki, kubeczki, serwetki itp. z motywem jednorożca. Gościom bardzo podobał się wystrój stołu i wnętrza. Jeżeli szukasz inspiracji na Roczek to może coś w pirackim, morskim stylu? Myślę, że warto postawić na kolorowe dekoracje 😉ja nadal miło wspominam tę uroczystość, ponieważ całość pięknie prezentuje się na pamiątkowych zdjęciach, które wykonaliśmy 🙂 
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Moja siostra jutro organizuje roczek swojego synka 🙂 Mamy nadzieję, że pogoda dopiszę, bo chce zorganizować przyjęcie na świeżym powietrzu pod namiotem.
[reklama usunięta]
Tort zrobiła sama a organizacją ozdób zajęłam się ja. Zaoferowałam się sama, żeby trochę ją odciążyć 🙂   

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

No właśnie sama ostatnio organizowałam urodziny domu ale nie wiem czy zorganizuję ponownie Zastanawiam się obecnie nad zorganizowaniem takich urodzin w sali zabaw,
[reklama usunięta]
Moja siostra organizowała urodziny w tej sali i była bardzo zadowolona. NIe musisala sprzątać mieszkania ani również organizować dla dzieci aktywności bo zajął się tym animator....

Sama rownież pewnie w taki sposób zorganizuję urodziny dla córki 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...