Skocz do zawartości
Forum

Poduszka rogal


Rekomendowane odpowiedzi

ja miałam kupiony "rogal" już w ciąży
bardzo ułatwiał mi spanie ,wręcz rewelacyjnie sie mogłam ułożyć
w czasie karmienia też sie sprawdził a pierwszych miesiącach Asia spała w nim
miałam taki
CEBUSZKA Poduszka do karmienia dla mamy i dziecka (2583782142) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

Rogala Mialam od 4 miesiąca ciąży.Gdy brzusio urosl rogal przynosił ulgę kregoslupowi.
Gdy urodził sie Adas idealnie sprawdzał sie przy karmieniu na lezaco,klasycznie itp.
Wykorzystywalam go jako taka podstawka pod malusienkiego Adasia gdy jeszcze główki nie trzymał.
Z czasem odgradzalam go np w dużym łóżku by z niego nie spadł.
Rogal jest super polecam!
Ja mamten

" Dziecko jest księg

Odnośnik do komentarza

Margeritka
Dziewczyny, czy używałyście lub używacie poduszki do karmienia w kształcie rogala? Czy rzeczywiście to odciąża kręgosłup? Ja przy Oli tego nie kupowałam, ale teraz się poważnie zastanawiam, tylko nie wiem, czy to się sprawdza...poradźcie!

ja mialam rogala-kupilam tylko datego,ze kolezanka zachwalala-"ze bez niego ciezej sie karmi"

kilka razy go uzylam-
fakt-wygodny,szczegolmnie w momentach kiedy ssak lubi dlugo ssac(rece moga odpoczac:wink:)
ale bardzo,bardzo czesto zapominalam brac rogala do karmienia:)

w ciazy wogole go nie uzywalam

ani nie polecam,ani nie odradzam:usmiech:

Odnośnik do komentarza

Ja miałam taki, jak Migotka i taki mniejszy rogal. Ten duży do spania w ciąży ok, ale użyłam tylko raz, bo bez niego spało się dużo lepiej :) No ale miałam bardzo nieduży brzuch i plecy mi nie bolały, kręgosłup nie dokuczał, więc leżał nieużywany. Do karmienia się nie przydał, raczej przeszkadzał, niż pomagał. No ale to dlatego, że jestem bardzo drobna, i ten rogal był większy niż ja, i nie potrafiłam jego normalnie ułożyć, żeby i mnie i dziecku było wygodnie. Kupiłam sobie mniejszy rogal, taki jak miała agusia. No i ten już był o niebo wygodniejszy w karmieniu. Ale też rzadko używałam. Powiem, że s jaśkami mi było wygodniej. No ale to jak komu :)

http://www.suwaczki.com/tickers/1usatgf6jqu4bdls.png

Odnośnik do komentarza

Margeritka oczywiscie juz mozesz im szybciej tym bedziesz miala wiecej czasu zapoznac sie z rogalem.
Dziewczyny,nie od razu Rzym zbudowano:oczko:
Trzeba pocwiczyc i znaleźć dogodną i wygodna pozycje przy karmieniu:smile:
Ta zakrecona czesc wewnętrzna rogala idealnie pasuje do główki maluszka on sie czuje jak w łonie chyba a ja sie kladlam na przeciw rogala jak gdyby zamykając go w 0.
Nie umiem teorii wykładać.Najlepiej wejść na stronę motherhood i tam są sposoby na karmienie mi pozycja leżąca najbardziej pasowała.
A i rogalem mozna czasami wyznaczyć granice maluszkowi na podłodze,zeby dalej nie szedł.
Ja rogala w 100% wykorzystywalam i jeszcze wykorzystuje,ale to Juz kwestia pomysłu.ROgal musiał swoją cenę odpracować:oczko:

" Dziecko jest księg

Odnośnik do komentarza

Mnie tego brakowało przy Oliwce, wspomagałam się poduszkami zwykłymi, które conieco ułatwiały karmienie, ale brakowało mi podparcia. Teraz na pewno kupię, podobają mi się fasolki motherhood, takie: fasolka, czytałam o nich wiele dobrych opinii, przede wszystkim, ze wkład się nie ugniata jak w innych tańszych.

Odnośnik do komentarza

Ja mam duzego rogala z motherhood. dla mnie super- sprawdzil sie w 100%. uzywalam go juz w pierwszej ciazy, do spania i bylo mi z nim bardzo wygodnie. teraz tez wrocil do lask, chociaz jeszcze nie mam brzucha.

Po porodzie tez sie sprawdzal. Ja nie umialam karmic inaczej, niz na siedzaco i owijalam nim sobie brzuch tak, ze moja corka lezala dokladnie pod piersia (nie musialam nawet uzywac rak, do podtrzymywania).

Moja dobra rada, kupic rogala z dodatkowa poszewka. u mnie byl eksploatowany bardzo intensywnie i slady tego sa widoczne. w dodatku mam psa, ktory tez ukochal sobie mojego rogalika i gdy tylko mial okazje, to sie w nim ukladal.

Odnośnik do komentarza

solange63
Moja dobra rada, kupic rogala z dodatkowa poszewka. u mnie byl eksploatowany bardzo intensywnie i slady tego sa widoczne. w dodatku mam psa, ktory tez ukochal sobie mojego rogalika i gdy tylko mial okazje, to sie w nim ukladal.

A u mnie Moj mąż zawsze głowa musiał go przygwazdzac:oczko:ale naprawdę ma jakies b dobre wypełnienie poniewaz kapitalnie sie na nim spalo.

" Dziecko jest księg

Odnośnik do komentarza

Migotka5

A u mnie Moj mąż zawsze głowa musiał go przygwazdzac:oczko:ale naprawdę ma jakies b dobre wypełnienie poniewaz kapitalnie sie na nim spalo.

Moj maz po pewnym czasie zrobil sie zazdrosny o rogala :Śmiech: stwierdzil, ze czesciej przytulam sie do poduszki, niz do niego. coz ja jednak poradze, jesli duzy brzuch wygodniej ulozyc na rogalu, niz na mezu :Oczko:

Co do wypelnienia, to sie zgadzam. Tak jak pisalam, uzywalam rogala bardzo duzo, a nadal jest sprezysty- "jak nowy". Ani troche nie zaluje wydanych pieniedzy i na pewno nie zaryzykowalabym kupna podroby, ktorych pelno na allegro. W ogole z motherhood kupilam rogala, pieluszki flanelowe, kocyk, spiworek, recznik i wszystko jest swietnej jakosci i sluzy nam do dzis. Solidna firma.

Odnośnik do komentarza

Właśnie dotarła do mn ie fasolka do karmienia Motherhood i na początku trochę byłam zaskoczona, bo myślałam, ze jest większa, a jak przymierzyłam do siebie, to już w ogóle stwierdziłąm, zę za mała:uff2: Ale była siostra i jak przyłożyła do siebie, to fajnie wyglądała i funkcjonalnie, ja po prostu mam już za duzy brzuch, hihi :Oczko: Kupiłam używaną, ale wkład dalej jest twardy, sprężysty, nie ugnieciony :mis:

Odnośnik do komentarza

No ja właśnie taką mam ::): NIe chciałam tej duzej, bo do spania, to wystarczy mi jasiek pod brzuch, a tak to do kmołdry/męza sie przytulam ::): A ta jest poręczna już przy karmieiu wg mnie, ni zajmuje tyle miejsca. Oliwce bardzo sie spodobała, chciała an niej spać, ale w końcu stwierdziła, zę niwygodna, bo nie miękka, nie wiedziała jak sie na niej ułożyć :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...