Noworodki i niemowlaki

Jaka pościel?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

marietta80

marietta80

Hmmm a ja to się cały czas zastanawiam czy pościel dla rocznego dziecka to nie za wcześnie :P
A widzę, że tutaj niektóre z Was już o wiele wcześniej używały.

27985 marietta80 Kobieta, 39 lat, Warszawa
~naamah999

~naamah999

a może ktoś z Was mi doradzić co kupić- taki ochraniacz na całe łóżeczko czy na połowę? moja Zuzia jeszcze śpi w koszu mojżeszowym z nami w sypialni, ale jak skończy 6 msc chce ją przenieść do łóżeczka . mam cały czas dylemat i nie wiem co wybrać.

Agania

Agania

Witam Drogie Mamy!
Osobiście polecam sklep: Tekst linka
Ta firma jest też producentem tej pościeli, wiem że dopasowują się do klienta, można zamówić ochraniacz na całe łóżeczko lub tylko taki standardowy. Ich pościel ma oeko tex 100 standard, czyli jest przebadana i wolna od toksyn i co najważniejsze BEZPIECZNA DLA DZIECI.
Posiadam ich pościel jest to 100% bawełna i jest nieziemsko miła! Poza tym mają bambusową tkaninę :) chyba się skuszę ;). Jestem zadowolonym użytkownikiem pościeli tej marki!
W końcu jakieś inne wzory, bo te pastele już strasznie się opatrzyły...

38050 agania Kobieta, 24 lata, Bydgoszcz
marietta80

marietta80

~naamah999
a może ktoś z Was mi doradzić co kupić- taki ochraniacz na całe łóżeczko czy na połowę? moja Zuzia jeszcze śpi w koszu mojżeszowym z nami w sypialni, ale jak skończy 6 msc chce ją przenieść do łóżeczka . mam cały czas dylemat i nie wiem co wybrać.

Hmm, a co to za różnica właściwie? Zależy na ile Twoje dziecko wędruje w nocy po łóżeczku. Bo jak po całym i obija głową w szczebelki to weź na całą długość.
Mi to nie robiło różnicy właściwie.

Ja mam dylemat czy dla rocznego dziecka to brać do kompletu ochraniacz czy już nie potrzebuje wcale :D
Wybrałam taką pościel i teraz zastanawiam się czy brać dwuelementową czy właśnie trzy..
W jakim wieku dziecka już zrezygnowałyście z ochraniacza całkowicie?

Agania

Agania

Ja mam taki komplet właśnie z www.paisley.pl
i uważam, że warto było uszyć na zamówienie taki ochraniacz u nich, są bardzo elastyczni, materiał jest cudowny, 100% bawełna i oeko tex 100 standard mają tkaninki :)

• th_jaka-posciel_8695.jpg
Agania

Agania

i z tego co wiem szykują się nowe wzory i kolory bo pisałam do nich także ja czekam na to :))

marietta80

marietta80

No ja tak poczytałam trochę jeszcze na innych forach odnośnie pościeli i wieku dzieci i jednak zdecydowałam się, że biorę tą pościel z ochraniaczami. Wolę parę groszy dołożyć niż ma mi się dziecko o szczebelki obijać :D
Póki co czekam na przesyłkę bo już zamówiłam.

Ulla

Ulla

taka pościel z ochraniaczami jest naprawdę bardzo przydatna - u mnie się sprawdziło do pół roku bo potem i jeden i drugi w tym samym czasie przeszli na turystyczne łóżko bo bezpieczniej jak się przewracali

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 39 lat, Jaworzno
marietta80

marietta80

Agania
I co zamówiłaś, bo jestem ciekawa?

Pozdrawiam

No ja ostatecznie zamówiłam tą pościel bebelini o której pisałam we wcześniejszym poście. Wzór wybrałam shiny nights kolor różowy :)
Pościel już nam dawno przyszła więc jest właśnie w użyciu. Bardzo mi się podoba! Ogólnie na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach w necie. I ta bawełna jest taka bardzo przyjemna w dotyku.
Póki co prałam raz, po tym jak ją dostałam. Po praniu z materiałem wszystko ok.