Noworodki i niemowlaki

Jaka pościel?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Feriks

Feriks

Wydaje mi się, że pościel bawełniania byłaby najrozsądniejszym rozwiązaniem, choć w takie upaly mogłoby być dla maluszka za gorąco pod kołderką. Ja sama i swojego malucha przykrywam teraz samą poszewką. Polecam (;

34778 feriks Kobieta, 34 lata, Elbląg
Margeritka

Margeritka

moje dziewczynki śpią pod pieluszkami flanelowymi, a my z mężem pod poszwą...za gorąco na coś w rodzaju kołdry

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
Margeritka

Margeritka

potwierdzam, pościel z pierzyny czy wełny nie jest wskazana dla takiego dziecka, najlepiej wkład antyalergiczny

~Franio

~Franio

Ja polecam posciel Ceba, Feretti lub Gluck

Kupowałam w Słoniu, maja bardzo dobre ceny internetowe a w sklepie stacjonarnym można się targować !!

~Marlenka

~Marlenka

Jeśli chodzi o pościel antyalergiczną najlepiej sprawdza się pościel elway. Najlepiej by była to pościel bawełniana. Oprócz tego warto wcześniej sprawdzić skład z jakiego została wykonana.

Margeritka

Margeritka

oczywiście czytanie składu to podstawa, poza tym bawełna bawełnie nie równa, trzeba zwracać uwagę na certyfikaty

Agito.pl

Agito.pl

Możemy polecić zakup pościeli Feretti Duetto, np. kompletu Lazy Donkey. Delikatna beżowa kolorystyka sprawdzi się zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Składa się z dwóch elementów - poszewki na kołderkę oraz poszewki na poduszkę. Wykonana jest z wysokiej jakości bawełny, dzięki czemu jest miękka i delikatna w dotyku. Produkty tej firmy są hypoalergiczne i bezpieczne dla dzieci. Zdecydowanie polecamy zakup tego kompleciku.

37565 agito-pl Mężczyzna, 31 lat, Warszawa
~MartaSobolewska

~MartaSobolewska

Witajcie
Jeżeli chodzi o pościel dla dzieci to polecam pościel 100 % bawełna. Osobiście korzystam z jednej firmy i jestem bardzo zadowolona. Złego słowa nie mogę powiedzieć raczej same dobre :) firma bardzo rzetelna, dobry jakościowo materiał i nasz POLSKI, starannie i dobrze uszyte, dobry kontakt i szybka przesyłka. Ale co najważniejsze, że towar zgodny z opisem. Fajne wzory zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Ale również dla młodzieży :) i ceny odpowiednie. Z czystym sumieniem polecam oto link do ich sklepu www.poscieldzieciecakerstin.pl