Noworodki i niemowlaki

Jaka pościel?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dżoana

Dżoana

Hej, witam was dziewczęta :) No i po zakupach... Było wspaniale, te kolorki, wzorki i zwierzątka, no po prostu idzie się zakochać! :P Ale oczywiście rozsądek wziął górę, wcześnie przygotowałam sobie na kartce całą listę i ściśle się jej trzymałam :) Co do pościeli, to poszłam za waszą radą i kupiłam rożek i już tak na przyszłość komplecik pościeli. Firm je produkujących jest cała masa ale wybrałam jednak to feretti, zobaczymy jak się sprawdzi (najpierw rożek a potem reszta ) Jeszcze raz dziękuję wam wszystkim za rady :*

--

29056 dzoana-1 Kobieta, 0 lat
Ulla

Ulla

no to fajnie, ja miałam trzy rożki i żadnego nie użyłam

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 39 lat, Jaworzno
agf

agf

U nas natomiast rożek sprawdził się wspaniale! Przez pierwsze 2-2,5 miesiąca synek spał opatulony w rożku, tak mu było dobrze. Dopiero potem przyszła kolej na pościel.

--

16939 agf Kobieta, 38 lat, Łódź
agf

agf

Ach, no i my dostaliśmy w prezencie komplet kołdra, poduszka z ochraniaczmi i pościelą firmy Feretti. Drogie to pioruńsko, ale wiem chociaż, że dobry materiał i kołdra super, skóra oddycha, nie poci się. A drugi komplet uszyła teściowa z delikatne bawełny. i tyle. Więcej nam nie potrzeba :)

--

16939 agf Kobieta, 38 lat, Łódź
agf

agf

My na początku mieliśmy kołyskę (pokoleniową ;) i do niej mieliśmy taką malutką kołderkę z poszewką. Akurat fajnie, bo ten sam rozmiar był do wózka do gondolki :)

--

16939 agf Kobieta, 38 lat, Łódź
mama225

mama225

A ja polecam dla maluszka poduszkę klin, bezpiecznie i wygodnie.Są np na allegro do kupienia.

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/7zx85kc.pnghttp://emotikona.pl/gify/pic/10zyrafa.gif

11696 mama225 Kobieta, 45 lat, mazowieckie
ModnyBrzuszek

ModnyBrzuszek

My też mieliśmy kołderkę z poszewką, z tym że w łóżeczku,a nie kołysce:) Ale to szczegół W sumie na okres letni warto mieć śpiworek dla dziecka,podczas upałów i tak się w nocy odkopie,to nieuniknione. .

--

29063 modnybrzuszek Kobieta, 0 lat