Noworodki i niemowlaki

Lekka spacerówka - jaką polecacie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

pbmarys

pbmarys

Musze kupic spacerówke dla synka 10 miesiecy wazy ok 10kg, ale zeby wozek mogłbybyc równiez na wszelki wypadek wozkiem dla jego starszej siostry 2 latki
Małego nosze narazie w nosidle :) a mała na nozkach chodzi. Za niedługo wyjezdzam na pare dni..I chyba moje plecki nie wytrzymaja ciagłego noszenia małego.

Wymagania dla wozka - kolory obojętne :P Moze byc nawet róż, najlepiej lekki do 8-9kg no i szybko składający się, rozkładane siedzisko. Zwrotny.. ;) Nadający sie w miescie jak i na wsi, no i w gorach.. :P
Nie wiem na co jeszcze zwracac uwage? Na allegro tyle tego ze głowa mnie boli od tego szukania.. A kasy tez za duzo nie mam by przeznaczyc na wozio.

:23_30_126::23_30_126:.

4534 pbmarys Kobieta, 32 lata, Lubliniec
Otka

Otka

pbmarys na all są już spacerówki od 60 zł w kategorii inne :), możesz na tablicy popatrzyć

--

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

2303 otka Kobieta, 35 lat, Kolobrzeg
markoki

markoki

A dla bliźniaków jakieś tanie wózki podajcie dobre źródło :P

62396 markoki Kobieta, 33 lata, Kraków
madziA89

madziA89

Ja z własnego doświadczenia mogę polecić Ci wózki spacerowe z firmy Lionelo. Ja używałam dokładnie tego modelu - https://lionelo.com/shop/julie/, ale w asortymencie mają też inne modele :) Jest bardzo lekki i łatwy do złożenia, świetnie się sprawdza i można go wszędzie zabrać :) sama też nie mogę za bardzo dźwigać wiec dla mnie strzał w dziesiątkę

65706 madzia89 Kobieta, 30 lat, Poznań
Tosia_S

Tosia_S

Wszystko zależy od budżetu. Lekka 9 kg ale pełnowymiarowa spacerówka, która do tego świetnie się składa to tylko Baby Jogger City Mini Zip. Lekka i kompaktowa, atak na wakacje to świetna będzie spacerówka Espiro Axel. Waży 6 kg. Jeśli jednak szukasz czegoś ultralekkiego to Chicco Ohlala. Waży mniej niż 4 kg. Wszystko zależy od tego jak długo będziesz korzystała ze spacerówki i ile dzieci masz zamiar w niej wozić. Wtedy nie polecam oszczędząć tylko postawić na sprawdzoną markę idobrą jakość.

66165 tosia-s Kobieta, 38 lat, Warszawa