Skocz do zawartości
Forum

Lekka spacerówka - jaką polecacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że Joie Literax na piankowych kołach jest też fajną opcją jeśli lekkość jest ważna. Ale jeśli nie trzeba dźwigać wózka zbyt często to zdecydowanie pompowane koła będą lepszym wyborem!

Mama Michałka (3 l) i Mateusza (1 rok). Zwolenniczka rodzicielstwa bliskości i wielka fanka pieluch wielorazowych oraz Certyfikowana Doradczyni Pieluchowania Wielorazowego 😄

 

Odnośnik do komentarza
Gość kamilla36

Swój ideał znalazłam w ofercie marki EasyGo. Wybrałam dokładnie model Virage i to był strzał w dziesiątkę. Wózek po każdej nawierzchni wręcz płynie, jest lekki i szybko się składa, a przy tym jest naprawdę wytrzymały. O to właśnie mi chodziło - polecam 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o lekki, kompaktowy wózek, to polecam espiro axel – waży zaledwie 7 kg, a po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu z łatwością zmieści się nawet w niewielkim bagażniku. Mimo małych rozmiarów, wózek posiada obszerne, pełnowymiarowe siedzisko, sporą budkę, która jest dodatkowo poszerzana i regulowane oparcie. Dla mnie przy wyborze spacerówki bardzo ważne było to, aby oparcie rozkładało się do pozycji leżącej, a w espiro axel takie właśnie jest. 

Odnośnik do komentarza

Kupiłam akurat w zeszłym tygodniu Maxi Cosi Citi River, wyskoczyła mi promocja w sklepie Tosia jak przeglądałam FB, na razie przetestowaliśmy spacerówkę, bardzo wygodna i lekka, prowadzi się idealnie, ma super rozwiązane kolka, przednie ma mniejsze i skrętne, a tylne większe z hamulcem. 

Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale Ebook  

Książka, która zmienia spojrzenie na świat--->  https://webep1.com/go/461e31a317 

Odnośnik do komentarza

Ja własnie jestem na etapie szukania spacerówki- z racji pory roku chcę wózek, który poradzi sobie również na śniegu:) Ostatnio w sklepie widziałam tą air-x z anexa i bardzo mi się spodobała. Wydaje się poręczna, solidna no i ma dobrą amortyzację. Fajny jest też przedłużany daszek, który dobrze ochroni maluszka:) Chyba własnie na ten model się zdecyduję:)!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...