Noworodki i niemowlaki

Inhalator

reenia81

reenia81

mam pytanie jak robi sie inhalacje z soli fizjologicznej to jaka para musi leciec ciepla czy zimna bo u mnie leci zimna i nie wiem czy to dobrze

--

25941 reenia81 Kobieta, 0 lat

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Daffodil

Daffodil

U mnie też zimna, więc chyba tak ma być.
Do tej pory nawet się nie zastanawiałam nad tym :)

1969 daffodil Kobieta, 37 lat, Kraków
reenia81

reenia81

aha dzieki za szybką odpowiedż teraz bede spokojnejsza bo myslalam ze tylko u mnie leci zimna para

--

25941 reenia81 Kobieta, 0 lat
Mama_Monika

Mama_Monika

W tzw. nebulizatorach czyli sprzęcie typowo do inhalacji i podawania leków drogą wziewną para leci zimna (tzn. bez przesady taka chłodna poprostu) natomiast niektórzy wlewają sól, chociaż bardziej olejki eteryczne do nawilżaczy powietrza i niektóre z nich mają funkcję ciepłej pary, ale czy to jest dobre jesli chodzi typwo o inhalację to nie wiem, chyba jednak nie bez powodu w nebulizatorach jest taka temperatura pary a nie inna.

--

ROKSANIA
http://s2.suwaczek.com/200103282080.png

LENUSIA
http://s4.suwaczek.com/200909042080.png

3920 mama-monika Kobieta, 37 lat, we właściwym miejscu
~Agata1998

~Agata1998

Zawsze można się wspomóc przy wyborze rankingiem ze strony http://rankinginhalatorow.pl/. Mi osobiście pomógł w wyborze,bo przyznam się szczerze że nie miałam zielonego pojęcia jakie są w ogóle inhalatory na rynku czym się różnią na co patrzeć przy zakupie..i myśle ze takich osob jak ja to jest sporo.

~adka323

~adka323

ja inhalator kupowałam w aptece internetowej [reklama usunięta]; taki sam jaki kupowała wcześniej moja bratowa, ponieważ ona ze swojego jest bardzo zadowolona. Właśnie kilka modeli tam jest takich typowych dla dzieci również ze względu na obudowę, że albo pingwinek, rybka, małpka, piesek i inne. My mamy właśnie taki Intec CN 02 WF Pingwin. Zauważyłam, że tak jak dzieci o wiele chętniej chcą się inhalować takimi typowo dziecięcymi.

~Mamaa25

~Mamaa25

My używamy inhalatora [reklama usunięta] i para leci zimna. Nebulizacje to co innego niż inhalacje z gorącej pary, środek do nebulizacji nie może być gorący.