Skocz do zawartości
Forum

mam problem


Rekomendowane odpowiedzi

hejka moja coreczka kotra wlasnie wczoraj skonczyla 2 miesiace..miala dokladnie ten sam problem od samego poczatku,od przyjscia na swiat ukladala glowke na jedna strone..po miesiacu zauwazylam ze z tylu zle tzn nierowno formuje jej sie glowka..poszlam do lekarza,lekarz powiedzial ze wrecz na sile mam klasc dziecko na 2 boczek,na ten gdzie malutka nie chciala glowki obracac..przytrzymywac..zawsze ukladac dzecko tak zeby patrzac na nas mialo glowke przekrecona na dobra strone,czyli ta 2! i wykonywac cwiczenia przy przebiereniu dziecka, klas na plecki jedna reka przytrzymywac klate piersiowa a 2 kierowac glowke dziecka na ten boczek na ktorym samo glowki nie obraca..u mnie zaskotkowalo mala juz przewraca glowke w 2 strony tak samo..a ztylu nierownosci wracaja do normy!! powodzenia caluje!!

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam jak Maciuś był mał było tak samo główka najczęściej układała mu sie na jedną stronę. Co nam poradzono: przełożenie poduszeczki, dziecka na drugą stronę w łóżeczku (główka tam gdzie wcześniej były nóżki) bądź tez podkładanie zwiniętej w rulon pieluchy tetrowej po stronie na którą dziecko najczęściej kładzie główkę :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...