Skocz do zawartości
Forum

Monitor oddechu- kupować czy nie?


Rekomendowane odpowiedzi

ja mam ten "zwykly" monitor i jestem zadowolona ...jedynie co to ciagle zapominam go wylaczac jak biore malego z lozeczka :lup: poza tym szczerze moge polecic

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

mmmm
a czy ktos ma taki monitor oddechu ktory reaguje nie tylko na bezdechy ale na zmiane oddechu na szybszy albo wolniejszy lub na odruchy wymiotne bo kiedys czytalam o tym ze jest jas taki dokladny ale niestety nie pamietam firmy. Tak dla spoojnego su lekarka nam doradzila zakupic.

Nie wiem jak to działa, bo pierwszy raz słyszę o takim wynalazku, ale powiem szczerze, że jeśli rzeczywiście informuje o każdej zmianię częstotliwości oddechu, to trzeba mieć końskie zdrowie psychiczne :)
Przecież to normalne, że noworodki nie oddychają cały czas tak samo, raz sapią, raz śpią zupełnie bezgłośnie. Do dzisiaj pamiętam to nasłuchiwanie nad łóżeczkiem...
Gdyby mi się jeszcze co chwilę brzęczyk włączał w nocy, to szybciutko bym w zakładzie zamkniętym wylądowała :)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mmmm
a czy ktos ma taki monitor oddechu ktory reaguje nie tylko na bezdechy ale na zmiane oddechu na szybszy albo wolniejszy lub na odruchy wymiotne bo kiedys czytalam o tym ze jest jas taki dokladny ale niestety nie pamietam firmy. Tak dla spoojnego su lekarka nam doradzila zakupic.

Nie wiem jak to działa, bo pierwszy raz słyszę o takim wynalazku, ale powiem szczerze, że jeśli rzeczywiście informuje o każdej zmianię częstotliwości oddechu, to trzeba mieć końskie zdrowie psychiczne :)
Przecież to normalne, że noworodki nie oddychają cały czas tak samo, raz sapią, raz śpią zupełnie bezgłośnie. Do dzisiaj pamiętam to nasłuchiwanie nad łóżeczkiem...
Gdyby mi się jeszcze co chwilę brzęczyk włączał w nocy, to szybciutko bym w zakładzie zamkniętym wylądowała :)

to samo chcialam napisac.........
przeciez psychicznie tego nei idzie wytrzmac....... dziecko czasami tak delikatnie oddycha i zmenia rytm oddechu. Ja mialam normalny i kiedy kamis spac i tak zaczął delikatnie oddychac ze monitor nie wyczuł oddechu i sie włączył... a ja mialam dostac zawału........ i gdyby mi sie mial co chwile tak włączac to chba bym go wywaliła bo bym psychicznie tego nei wytrzymała.......

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...