Skocz do zawartości
Forum

DANONKI i inne serki - które najlepsze?


Rekomendowane odpowiedzi

Happymama
No dobra dziewczyny my tu o tych serkach a jaką porcję zjadają na raz maluchy?
Moja ostatnio (skończone 11 m-cy) pożera Bakusia o pojemności 150 ml.
A starsza córka ( 2 latka 7 m-cy) nie daje rady takiego zjeść...
Ile wasze jedzą?

Młodszy jeszcze nie zjada całego (jest na etapie testowania ze względu na skazę), a starszy do tej pory zjada 1 serek homo dziennie albo 1 jogurt. Albo to i to, w ciągu dnia ;)

Odnośnik do komentarza

Jak przeczytałam skład Danonków to... aż się bałam podać je swojemu dziecku. Nie wiem czy serek homogenizowany waniliowy Rolmlecza nie jest już lepszy niż Danonki. Jeżeli szukasz gotowych produktów, zobacz również na produkty firmy EkoŁukta.

Mój synek od początku był przyzwyczajany do jogurtów naturalnych (dodaję mu sok lub dżem z owoców z babcinego ogródka) i Bielucha (zwanego przez niego "duszkiem bieluszkiem").

Odnośnik do komentarza

Z tego co mi wiadomo to lepiej unikać serków, jogórtów itp. zwłaszcza do roku możecie spowodować uczulenie na białko mleka krowiego .. Nawet po roku to z umiarem .. A przed rokiem to są specjalne serki nestle albo innych firm od 6 miesiąca które są odpowiednio dostosowane do małego brzuszka .. Nie wiem gdzie się wam spieszy ..

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście jestem za wprowadzaniem naturalnych produktów dzieciom.
Mam dwójkę dzieci. Moja starsza córka jadła od 6-ego miesiąca jogurt naturalny z kaszą i owocami. I ogólnie jadła chętnie wszystko :)
Synek ma prawie 7 m-cy i niestety jest niejadkiem i traci na wadze... dlatego jego dietę postanowiłam skonsultowac z dietetykiem. Zapytam przy okazji jak wprowadza nabiały:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...