Noworodki i niemowlaki

Zakupy i prezenty dla naszych pociech

Odpowiedzi znajdują się poniżej

maczetka

maczetka

zalezy ile kasiorki chcesz wydać. Adi dostał komplecik z tej firmy. Strona główna - Teddykompaniet - Pluszaki, Misie, Zabawki i ja kupiłam tez kilkka rzeczy dla bratanka. mozna skompletować niezły zestawik ale to cena 100 - 200 zł a mozesz i wiecej, tam gdzies jest katalog. zarąbisty materiał. mozesz tez kupic jakas pojedyncza rzecz, są moze nietanie ale świetne jakosciowo

--

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

2107 maczetka Kobieta, 34 lata, Tomaszów Lubelski
gluś

gluś

Jak mnie ktoś pytał co chciałabym dostać to zawsze pieluszki i chusteczki. Bo to drogie i szybko "wychodzi". Ale dostaliśmy też matę super i grającego misia nad łóżeczko - też się bardzo cieszyliśmy.

--

13837 glus Kobieta, 0 lat, Kraków
ariadnaa

ariadnaa

Ja również prosiłam aby nie kupowano mi ubranek dla córki. Dostaliśmy dużo pampersów. Od kilku osób bardzo bliskich dostaliśmy pieniążki i kupiliśmy młodej to co uważaliśmy za słuszne.
W dniu narodzin dostałam do szpitala żółwia z bijącym serduszkiem. Był to rewelacyjny prezent , którego sama bym nie kupiła. Mała uspokajała się gdy słyszała to serduszko. Zresztą wszystkie dzieci na naszej sali poporodowej były cicho gdy biło serduszko. Super. Ale to jest prezent świetny do szpitala. W środę urodziła moja siostra i dostała miśka w spadku - również przydał się tak jak i mi. A siostrę pytałam co potrzebuje. I prezent dostali już wcześniej. Natomiast gdy pojechałam ją odwiedzić kupiłam jej fajne kosmetyki.

Wszystko zależy od tego jaka relacja dzieli nas z kimś komu chcemy prezent ofiarować. I na co ten ktoś sam może pozwolić sobie kupić. Jeśli to ktoś bliski warto dyskretnie spytać czy czegoś potrzebuje dla maluszka. Ciekawe rzeczy -zabawki- ale takie inne można znaleźć na Lalalu.pl

--

http://www.suwaczki.com/tickers/mo89xzdvd9rket27.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73f070vphh.png
http://www.suwaczki.com/tickers/atdcx1hp2gpemcnw.png

5496 ariadnaa Kobieta, 35 lat, Śląsk
novika

novika

Ja termin mam dopiero na polowe lipca, ale jakies tam prezenty juz dostalismy... glownie od rodzicny z zagranicy, akurat przyjechali niedawno i bardzo chcieli przywiezc jakis drobiazg dla maluszka. dostalismy od nich bardzo fajna rzecz, nie wiem, czy juz do kupienia w Polsce, taki plywaczek do kapania sie razem z maluchem. Made by Jane :-). To jest takie jakby kolo ratunkowe dla dziecka, zlaczone z drugim podobnym kolem (ale nie zamknietym)z mama/tata. Hehe wiedza, ze zapalona ze mnie plywaczka i zamierzam tak wczesnie jak tylko sie da zapisac sie z maluszkiem naszym na basen. Podobno we Francji (pewnie w innych krajach tez..) bardzo popularna rzecz, moim zdaniem, bardzo tez pozyteczna :-) Nie moge doczekac sie pierwszego naszego basenowego wyjscia!!!

--

15655 novika Kobieta, 0 lat
marysia7484

marysia7484

Myślę, że możesz też poszukać jakiejś fajnej zabawki. Duży wybór jest na bajdocja.pl, ja tam często kupuję i jestem bardzo zadowolona.

46329 marysia7484 Mężczyzna, 33 lata, Warszawa