Skocz do zawartości
Forum

bulgotanie w brzuszku


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkie mamy mam problem a obecnie przebywam w uk i jesli ide to lekarza to dla nich wszystko jest normalne moja coreczka ma 7 tygodni strasznie sie prezy kopiac nogami i machajac nozkami nie placze przy tym tylko robi takie minki jakby ja cos bolalo dodatkowo caly czas slychac jak buczy jej w brzuszku tak jakby sie jej tam cos przelewalo cale dni nie spi bo jak zasnie to za 5 minut sie budzi i zaczyna sie prezyc w nocy jak juz jest zmeczona zasypia i prezy sie przez sen tak ze jak poloze ja na boczku to po kilku godzinach jak sie obudze mala jest na pleckach i po drugiej stronie lozeczka bardzo mnie to niepokoi bo moim zdaniem to nie sa kolki bo przeciez nie trwalyby 24 godziny na dobe i mala nie placze a poza tym daje jej kropelki sab simplex ktore podobno sa dobre na kolki prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

fircus27
witam wszystkie mamy mam problem a obecnie przebywam w uk i jesli ide to lekarza to dla nich wszystko jest normalne moja coreczka ma 7 tygodni strasznie sie prezy kopiac nogami i machajac nozkami nie placze przy tym tylko robi takie minki jakby ja cos bolalo dodatkowo caly czas slychac jak buczy jej w brzuszku tak jakby sie jej tam cos przelewalo cale dni nie spi bo jak zasnie to za 5 minut sie budzi i zaczyna sie prezyc w nocy jak juz jest zmeczona zasypia i prezy sie przez sen tak ze jak poloze ja na boczku to po kilku godzinach jak sie obudze mala jest na pleckach i po drugiej stronie lozeczka bardzo mnie to niepokoi bo moim zdaniem to nie sa kolki bo przeciez nie trwalyby 24 godziny na dobe i mala nie placze a poza tym daje jej kropelki sab simplex ktore podobno sa dobre na kolki prosze o pomoc

moja córka miała to samo dostalam kropelki na przelewanie i kolki

http://s2.suwaczek.com/200506164670.png
http://s3.suwaczek.com/200807055472.png
http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d7fddd7b.gif

Odnośnik do komentarza

Jak szybko mała wypija butlę? Jeśli bardzo szybko to może mieć sopory problem z gazami jelitowymi. Czy oprócz prężenia i bulgotania ma inne objawy? Jak robi kupke to ta kupa spokojnie wypływa czy tez wylatuje z pupki małej z odrzutem? Jesli ta druga opcja to raczej na pewno kwestia gazów. Kropelki sab simplex sa ponoć dobre ale u nas się nie sprawdziły lepszy okazał się Espumisan nie wiem na czym polega różnica bo to niby ta sama substancja czynna do tego Espumisanie w mniejszym stężeniu ale synkowi bardziej pomaga. możesz też spóbowąć przyłożyć małej termofor z ciepłą wodą - ciepło działa rozkurczowo i moą\że pomóc w takiej sytuacji. Czasem też pomaga położenie dzidzi u siebie na brzuchu ponoć działa ciepło I RUCHY NASZYCH JELIT TAK CZY INACZEJ NASZEMU SMYKOWI POMAGAŁO TYLKO JA ALBO MĄŻ BYLIŚMY UZIEMIENI NA 1H ALBO I DŁUŻEJ BO JAK ON ZASYPIAŁ NA NASZYM BRZUCHU TO NIE CHCIELIŚMY GO BUDZIĆ.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...