Nowe artykuły w portalu

Makaron w sosie carbonara dla niejadka

Małgosia

Małgosia

Produkty na 4 porcje:300g razowego lub pszennego makaronu (kokardki, kółka)3 jajka3 łyżki creme fraiche lub śmietany o niskiej zawartości tłuszczu50g drobno startego parmezanu lub sera cheddar1 łyżka drobno posiekanej natki pietruszkisól i świeżo zmielony czarny pieprz do smaku50g gotowanej szynki pokrojonej na cienkie paseczkiPrzygotowanie:Makaron gotujemy al dente - w lekko osolonej wodzie, według przepisu na opakowaniu

3 malgosia Kobieta, 40 lat, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~niedzwiecka

~niedzwiecka

znam ten ból, robiłaś jeszcze coś z tej stronki? Wpadlo mi w oko sporo przepisów, drukarka aż świszczy bo drukuję od razu ;) my jestesmy bardzo makaronowi i synek też uwielbia kluchy

~ijkaslka

~ijkaslka

moim sposobem na niejadka jest kurczak :) do wszystkiego do pakuję, wczoraj podsmażyłam filet z przyprawą do złotego kurczaka, polecam wam ta z knorra jest najlepsza i ma dobry skład, ugotowałam makaron, zrobilam sos beszamelowy, dodałam ugotowanego brokuła plus kawałki kurczaka podsmażonego i młoda wcinała az jej się uszy trzęsły

~netalia86

~netalia86

~niedzwiecka
znam ten ból, robiłaś jeszcze coś z tej stronki? Wpadlo mi w oko sporo przepisów, drukarka aż świszczy bo drukuję od razu ;) my jestesmy bardzo makaronowi i synek też uwielbia kluchy

tak, już nie raz, bo szczerze mówiąc gotowanie, to nie jest moja mocna strona, a tutaj mają fajne przepisy i dzielą na poziom trudności, więc łatwiej mi było zacząć :D kto wie może kiedyś sama tam coś wrzucę :D