Nowe artykuły w portalu

Jak odstawić dziecko od piersi?

Redakcja

Redakcja

Jak odstawić dziecko od piersi? To bardzo trudne pytanie dla wielu mam. Wiele dzieci nie chce rezygnować zbyt łatwo z a karmienia piersią, które daje nie tylko składniki odżywcze potrzebne maluchowi, ale także poczucie bezpieczeństwa, którego trudno doświadczyć w jakiejkolwiek innej sytuacji. Więcej w artykule Jak odstawić dziecko od piersi?

20243 redakcja Kobieta, 32 lata, Lublin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Margeritka

Margeritka

odstawianie od piersi nie jest łatwe, więc ja ze swojego doświadczenia polecam odstawianie stopniowe, u nas trwało to dwa miesiące a ostatnią fazą było przytulanie się do piersi ale nie ssanie

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
Ulla

Ulla

no ja tego problemu nie miałam ale ja dość szybko zrezygnowałam

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 39 lat, Jaworzno
~meguska1

~meguska1

Mi jest ciężko odstawić. Zarówno mąż jak i teściowa, z którą mieszkamy,uparli sie, ze dziecko nie moze plakac. Corka ma już prawie 2 latka. Ja mam stresująca prace. Kasi pilnuje babcia i nie raz straszy,że mama nie przyjdzie. Juz malował am po piersiach,na znak,że są chore i mleczka nie ma. Na to mąż prosił, żebym karmiłam dalej bo spać nie może. A ja w nocy,by było cicho biorę z łóżeczka do łóżka i karmie. Żałuję że nie poszłam na wychowawczy. Maz rolnik,więcej wklada więcej w pola kasy niż przynosi.. koło się zamyka. Nie kasie pomocne wpisy??? ;)