Skocz do zawartości
Forum

Zalety karmienia piersią


Rekomendowane odpowiedzi

Karmić czy nie karmić? Wiele przyszłych mam zastanawia się jeszcze w ciąży, czy chce i czy będzie karmić swoje dziecko piersią. Oprócz samego promowania tej formy karmienia przez wszelkiego rodzaju programy edukacyjno-promocyjne, istotne jest posiadanie wiedzy, dlaczego tak istotne jest karmienie naturalne. Więcej w artykule Zalety karmienia piersią

Odnośnik do komentarza
Gość ~nowaMama

oczywiscie ze karmienie piersia ma mnostwo zalet dla dzidziuia, bo tego, co naturalne nic nie zastapi, problem jest tylko dla karmiacej mamy, kiedy karmienie jest dla niej bolesne albo powoduje inne dolegliwosci, jak np. u mnie byla to suchosc pochwy, na szczescie od czego sa przyjaciółki- polecicly mi zastosowac globulek nawilzajacych [reklama usunięta].

Odnośnik do komentarza

jeśli chodzi o zalety to ciężko je zliczyć :) dlatego bardzo się starałam, bo rozkręcić laktację, mimo że mój synek średnio był zainteresowany ssaniem. Często zasypiał, a później budził się z płaczem, bo był głodny, miałam poranione brodawki i kryzys laktacyjny. Ale powoli, powoli przystawianiem Synka i ściąganiem nawet kilku kropli mleka laktatorem pobudziłam jego produkcję. Piłam też [reklama usunięta] na wzmocnienie laktacji, który tak na marginesie bardzo mi smakuje i się udało :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...