Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie po ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Gość karolina1976

Nie chcesz mieć problemu z nadwagą po ciąży? To proste - ćwicz zanim w nią zajdziesz. Umięśnione, wyspotrowane ciało nie rozłazi się tak, kiedy spodziewasz się dziecka, brzuch jest maly i zgrabny a potem szybciej wraca się no formy

Odnośnik do komentarza
Gość monika222

Chcę wrócić do formy i wagi sprzed ciąży, dlatego wybieram się na najskuteczniejsze wczasy odchudzające [reklama usunięta]. W sumie to już nie mogę się doczekać, bo będę mogła też skorzystać z Spa, zabiegów czy masażów, heh :) Oczywiście dieta i zajęcia na pierwszym miejscu, a wieczorem odpoczynek po ciężkim dniu .

Odnośnik do komentarza
Gość Młoda matka

Witam... chciałam się dowiedzieć jak wrócić do formy...bo jestem po 2 ciążach i kilogramów przybyło ( niestety )...Praktycznie odstawiłam od piersi moje drugie dziecko. Chcialabym przykładowa dietę by móc powoli się odchudzać bo czytałam że gwałtowność nie jest wskazana. Ważę 80 kg przy wzroście 168 cm.. proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Kochana po pierwsze dieta. Po drugie aktywnosć fizyczna ( nie pisze tutaj od razu od siłowni ale warto jest codziennie chodzić na spacery czy biegać).

Po trzecie jeśli masz problem z tłuszczem w konkretnej okolicy ciała to polecam zastanowic się nad jakimś zabiegiem.
[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

Ponoć nie powinno się chudnąć więcej niż 4 kilogramy na miesiąc. Mocniejsze chudnięcie jest dla ciała niezdrowe oraz może powodować problemy z niedoborem witamin i mikroelementów. https://www.eujuicers.pl/poradnik-dietetyczny - przynajmniej tak twierdzą na stronach o zdrowym odżywianiu się i poradach o odchudzaniu.

Sama obecnie sie odchudzam, staram się nie stosować mocnych diet i nie katować się ograniczaniem jedzenia na maksa. Odżywiam się zdrowo, zrezygnowałam z jedzenia słodyczy, piję dużo wody I co najważniejsze ćwiczę.

Odnośnik do komentarza

Bardzo ciekawy temat. Ja również w tym roku zostałam mamą. Na początku delikatnie ćwiczyłam w domu, a po paru miesiącach zapisałam się do centrum zdrowia i urody www.cziu.eu, które znajduje się tuż obok mojego bloku. Korzystam tam z siłowni, sauny i strefy wellness. W ciągu 6 miesięcy udało mi się zrzucić 10 kilogramów i wrócić do swojej wagi sprzed ciąży.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...