Nowe artykuły w portalu

Meble dla dzieci

Redakcja

Redakcja

Meble dla dzieci – jakie wybrać, by spełniały potrzeby dziecka i posłużyły przynajmniej przez kilka lat? Umeblowanie pokoju malucha to dla rodziców nie lada wyzwanie. Ze wszystkich niemal stron otaczają nas kolorowe reklamy i katalogi salonów meblarskich, co wcale nie ułatwia kwestii zakupu. Więcej w artykule Meble dla dzieci

20243 redakcja Kobieta, 31 lat, Lublin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Milewska

Milewska

Cześć! meble dla dziecka oto ważny dla mnie temacik...
Mam pewien problem z wyborem odpowiednich mebli dla mojej pociechy. Chcę aby to były naprawdę porządne meble, takie, które wytrzymają wiele)) A do tego chciałabym aby ładnie wyglądały, bo nie będę ukrywać, że bardzo dużą wagę przywiązuję do wystroju domu. Szukam czegoś wyszukanego, a zarazem bezpiecznego. Jestem gotowa sporo wydać ale potrzebuję porady co do wyboru.
Dziękuję z góry!

36669 milewska Kobieta, 40 lat, Warszawa
Ulla

Ulla

Kochana jest mnóstwo pięknych mebli dla dzieci jednak większość jest wykonana ze słabych materiałów nawet te bardzo drogie pytanie warto sobie zadać o wiek dziecka, jak długo będą mu miały służyć

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 38 lat, Jaworzno
Ulla

Ulla

można też pozwolić mu na samodzielne pomalowanie

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 38 lat, Jaworzno
NATKA08

NATKA08

Ula ja bym sie nie odważyła dać Nataszy malować meble nawet nie pozwalam naklejać nic na nie

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/pq9swxs.png

30066 natka08 Kobieta, 41 lat, blisko Warszawy
Jarek Oczos

Jarek Oczos

Dziecko powinno wyładowywać swoją kreatywność właśnie na mebelkach, na frontach szafek. Pomyśl, czy nie ma w pobliżu Twojej miejscowości producenta, który zapewnia mebelki z możliwością rysowania po nich, np. kredą. Jeżeli nie ma, albo takie meble są drogie, kup tanie mebelki z prostymi frontami i przyklej zamówione gdzieś płyty do malowania.

38955 jarek-oczos Mężczyzna, 38 lat, Jarosław
Grega

Grega

Ja przy wyborze mebli dla swojego syna kierowałem się przed wszystkim bezpieczeństwem użytkowania i funkcjonalnością. Cena, kolor i detale grały drugorzędną rolę.

43684 grega Mężczyzna, 32 lata, Częstochowa
~Mirka12

~Mirka12

Dziewczyny zajrzyjcie na stronę www.achwnetrza.pl! Ja tam znalazłam bardzo dużo inspiracji jak zaaranżować pokój ;) Dobór mebli jest bardzo istotny, ale sama aranżacja wnętrz może nawet z nieciekawymi meblami zrobić świetny efekt!