Nowe artykuły w portalu

Zez u noworodka

Redakcja

Redakcja

Zez u noworodka to całkiem naturalne zjawisko i nie ma powodów do obaw. Mięśnie koordynujące ruchy gałek ocznych są początkowo słabe i trudno im czasami utrzymywać oczka równolegle. Każde oczko dziecka porusza się zatem po swojemu, jedno z nich może „uciekać” do środka lub lekko na zewnątrz. Częsty zez u noworodków powinien minąć w ciągu sześciu-dwunastu miesięcy. Czytaj dalej w artykule Zez u noworodka

20243 redakcja Kobieta, 31 lat, Lublin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Infinity

~Infinity

takiego zeza się leczy . Często gęsto słyszało się ,ze to normalne jednak powiem szczerze ,ze nie do końca . Ja poszłamdo bardzo dobrej kliniki -Dzięgielewska Instytut Oka , gdzie wyleczyli moje dziecko z zeza zakrywając mu jedno oczko . Przy okazji przeprowadzili dokładne badania gdzie wykluczyli jakiekolwiek inne nieprawidłowości

~Princessa25

~Princessa25

W dzięgielewska Instytucie oka , wykryto dzięki różnym badaniom ,że zez jest początkiem zaćmy wrodzonej . na szczescie zoperowali ją w pierwszych miesiącach życia syna :)

~MyWay88

~MyWay88

przede wszystkim zacznijmy od tego ,ze w Dzięgielewska Instytut Oka dysponują świetnym sprzętem . mega nowoczesnym . U mojej córki na szczescie wykluczono zaćme . Przynajmniej uniknęła stresów w stylu zabieg róznego rodzaju . Skończyło sięna leczeniu .