Nowe artykuły w portalu

Zez u noworodka

Redakcja

Redakcja

Zez u noworodka to całkiem naturalne zjawisko i nie ma powodów do obaw. Mięśnie koordynujące ruchy gałek ocznych są początkowo słabe i trudno im czasami utrzymywać oczka równolegle. Każde oczko dziecka porusza się zatem po swojemu, jedno z nich może „uciekać” do środka lub lekko na zewnątrz. Częsty zez u noworodków powinien minąć w ciągu sześciu-dwunastu miesięcy. Czytaj dalej w artykule Zez u noworodka

20243 redakcja Kobieta, 32 lata, Lublin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Infinity

~Infinity

takiego zeza się leczy . Często gęsto słyszało się ,ze to normalne jednak powiem szczerze ,ze nie do końca . Ja poszłamdo bardzo dobrej kliniki -Dzięgielewska Instytut Oka , gdzie wyleczyli moje dziecko z zeza zakrywając mu jedno oczko . Przy okazji przeprowadzili dokładne badania gdzie wykluczyli jakiekolwiek inne nieprawidłowości

~Princessa25

~Princessa25

W dzięgielewska Instytucie oka , wykryto dzięki różnym badaniom ,że zez jest początkiem zaćmy wrodzonej . na szczescie zoperowali ją w pierwszych miesiącach życia syna :)

~MyWay88

~MyWay88

przede wszystkim zacznijmy od tego ,ze w Dzięgielewska Instytut Oka dysponują świetnym sprzętem . mega nowoczesnym . U mojej córki na szczescie wykluczono zaćme . Przynajmniej uniknęła stresów w stylu zabieg róznego rodzaju . Skończyło sięna leczeniu .

~Kayla22

~Kayla22

U mojej corki akurat był po prostu zez , ale jej to się objawiło jako już starszemu niemowlęciu. pani dr Monika Dzięgielewska wyciągnęła moją córkę z tej przypadłosci i dzięki odpowiedniemu leczeniu poprzez zakrywanie jednego oczka, nie ma zeza.

~Manka33

~Manka33

Zez musi być skontrolowany żeby zobaczyć jak wszystko wygląda. Czy jest to zaćma, czy wystarczy leczyć normalnymi sposobami np poprzez noszenie specjalnych okularów. A co do pani dr Dzięgielewskiej to nie znam lepszej pani dr. Według mnie najbardziej kompetentny okulista jakiego znam.