Nowe artykuły w portalu

Pokój dla dziecka

Redakcja

Redakcja

Już na kilka tygodni przed porodem niejedną z nas dopada, tzw. syndrom wicia gniazda. Zaczyna się pucowanie okien, szorowanie podłóg i to, co najfajniejsze, czyli urządzanie pokoju lub chociażby kącika dla dziecka. Kiedyś sprawa była prosta. Za wszelką cenę trzeba było zdobyć jakieś łóżeczko, jakiś materac i jakąś pościel. Lista zakupów na ogół na tym się kończyła. Czytaj więcej w artykule Pokój dla dziecka.

20243 redakcja Kobieta, 32 lata, Lublin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Ulla

Ulla

chyba każda z nas tak ma jeżeli chodzi o tworzenie gniazdka

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 39 lat, Jaworzno
~MarlenkaLi

~MarlenkaLi wpis edytowany

Jeśli chodzi o pokój dziecięcy, to warto przemyśleć wcześniej, jak ma wyglądać. Często rodzice kupują przypadkowe rzeczy, które do siebie nie pasują i pokój dziecięcy wygląda jak zbieranina kiczu. Dla poszukujących inspiracji warto zajrzeć [reklama usunięta].

~mamamajuni

~mamamajuni

u mnie córcia na samym początku miała swój kącik u nas w sypialni, nie widziałam potrzeby osobnego pokoju, jak podrosła to zrobilam jej pokój małej księżniczki, wszystkie meble robiłam na wymiar w [reklama usunięta] i wyszło bajecznie

~Umatka

~Umatka

u mnie dzieciaki nie miały od początku własnego pokoju i doczekały się go dopiero jak trochę podrosły, staraliśmy się raczej minimalistycznie go urządzać i małym kosztem bo przecież dzieciaki jednak dużo łatwiej wszystko niszczą, tu coś rozleją, tu porysują, teraz na przepisnaszycie czytałam jak zrobić samodzielnie taki worek do siedzenia, więc koniecznie muszę im taki sprawić, myślę, że będą miały z tego dużo radości :)

~malinowa7665

~malinowa7665

Urządzanie pokoju dla dziecka to cudowny czas i cudowna frajda - zazdroszczę Wam, że jeszcze macie przed sobą ten okres! Jedyne co mogę zrobić to pogratulować i podpowiedzieć, co jeszcze pamiętam :) świetnie się sprawdza wygodny fotel do karmienia, łóżeczko do przewijania, przydadzą się poduszki pod plecy i przytulny dywan do chodzenia na boso (mój wybór to ten: https://www.topworld.pl/produkty/kolorystyka/dywany-niebieskie,2,37528) i jest świetny!

k.podla

k.podla

My zaczęliśmy szukać mebli, gdy byłam w 4 miesiącu, podstawowe meble do pokoju dziecka to łózeczko, komoda - przewijak i szafa, ogólnie miejsca na przechowywanie nigdy dość. Swoje meble zamówiliśmy w NizioHome. Dla mnie priorytetem było, żeby były drewniane, dodatkowo nasze są przecudnie wykonane, są stabilne i bardzo estetyczne, to ważne żeby dziecko od początku przebywało w harmonijnym otoczeniu. mamy pokój w bieli i szarości. Meble tak samo, biało - szare, piękna kolekcja Classic: http://www.niziohome.pl/343-classic

61189 k-podla Kobieta, 32 lata, Warszawa