Nowe artykuły w portalu

Zabawki edukacyjne dla dzieci

Odpowiedzi znajdują się poniżej

wiecznie pozytywna

wiecznie pozytywna

Zabawki edukacyjne powinny być przede wszystkim dopasowane do wieku malucha tak, by mogły pobudzać go do rozwoju czy nauki określonych umiejętności. Dobrym przykładem są Zabawy FundaMentalne - seria zeszytów z ponad 400 propozycjami zabaw dla dzieci w wieku od 0 - 6 lat. Wszystko oczywiście podzielone na kategorie wiekowe, tak by stymulować rozwój określonych cech malucha. Całość została opracowana przez ekspertów w dziedzinie edukacji. Myślę, że to fajna propozycja, która zaciekawi każdego rodzica.

51409 wiecznie-pozytywna Kobieta, 35 lat, Warszawa
Nova23

Nova23

Zgadzam się. Zabawki edukacyjne trzeba odpowiednio dopasować do wieku, umiejętności i zainteresowań malucha. W przeciwnym razie dziecko nie będzie nimi zainteresowane. Ja zabawki edukacyjne kupiłam w sklepie Toysbox - https://toysbox.pl/ i jestem bardzo zadowolona z mojego wyboru. Warto spojrzeć na ofertę, bo mają tutaj wiele różnych zabawek w dobrych cenach. :)

39324 nova23 Kobieta, 29 lat, Warszawa
Mordka

Mordka

Oglądałam ostatnio fajny program w telewizji gdzie właśnie poruszano temat zabawek dla dzieci i teraz największym zainteresowaniem cieszą się przeróżne zabawki drewniane jak na przykład sorter drewniany który widziałam na stronie https://www.ekomaluch.pl/zul_m_Zabawki_Edukacyjne_Sortery-1225.html . I powiem Wam, że mi też się spodobały i na pewno będę z takich korzystała jak mój synek trochę podrośnie

65888 mordka Kobieta, 19 lat, warszawa
nik123

nik123

Jeśli masz dość marnowania czasu na szukanie prezentu dla swojego dziecka, to chcę przestać cierpieć! Znam świetny sklep internetowy, który Ci w tym pomoże). Zabawki w (UGEARS) są bardzo ekscytujące, niezwykłe i, co najważniejsze, rozwijają się! Nawiasem mówiąc, będą interesujące nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych! Czy jesteś zaintrygowany?)

66785 nik123 Mężczyzna, 30 lat, Wroclaw