Nowe artykuły w portalu

Rewolucja w walce z rozstępami i bliznami

Redakcja

Redakcja

Medycyna estetyczna wypowiada wojnę rozstępom i bliznom. Rewolucyjna głowica laserowa Lux1540(TM) Fraxtional amerykańskiej firmy Palomar, jako jedyna na świecie, ma potwierdzoną skuteczność w terapii blizn i rozstępów.Gładka, niebolesna, sprężysta, cienka, o kolorze zbliżonym do reszty ciała - takie cechy powinna mieć prawidłowa blizna. Marzymy, by stała się cieniutką kreseczką, która zlewa się ze skórą. Tak samo powinien wyglądać rozstęp, czyli pasmo uszkodzonego kolagenu.

20243 redakcja Kobieta, 32 lata, Lublin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~jjusti188

~jjusti188

Ja z moim problemem z rozstępami udałam się do http://drjakubjakubowski.pl . Uważam, że najcenniejsze efekty przynosi właśnie medycyna estetyczna, a to jest naprawdę świetny specjalista o czym nie raz mogłam się przekonać. Jestem naprawdę zachwycona jego usługami, ponieważ zawsze są w pełni skuteczne i tym razem dr Jakubowski świetnie poradził sobie.

~Asorka

~Asorka

Gdybyście szukali produktów medycyny estetycznej z najwyższej półki to z czystym sumieniem mogę polecić https://ampgroup.com.pl Sprawdzona hurtownia estetyczna od kilku lat na rynku z bardzo dobrymi efektami.