Skocz do zawartości
Forum

Makijaż ślubny


Rekomendowane odpowiedzi

W mojej ocenie tak aby dobrze się czuć. Nawet najpiękniejszy makijaż jeśli nie będzie pannie młodej "leżał" nie będzie się w nim czuła komfortowo.

Generalnie makijaż taki ma podkreślić naszą urodę, w internecie można przeczytać że powinien być delikatny, niezbyt mocny. Z tym do końca nie mogę się zgodzić - w trakcie ślubu jak i ew. wesela podczas zdjęć z lampą błyskową delikatnego makijażu po prostu nie widać.
Ważne aby był dobrany kolorystycznie zarówno do urody panny młodej jak i koloru kreacji.

Ja osobiście zdecydowałam się na makijaż w kolorze sukni - zielony, z akcentami z bukietu + róż. Robiłam własnoręcznie bo to nie pierwszy mój raz, dwa wiedziałam jak go poprawić podczas szaleństw chociaż i tak nie było potrzeby. Zaszalałam z doczepianymi kępkami rzęs co cudownie widać na zdjęciach. Postaram się wkleić fotki bo to z pewnością nie był standardowy makijaż ślubny.

Odnośnik do komentarza

ja właśnie na co dzień nie lubię absolutnie mocnego makijażu i ten ślubny też miałam bardzo delikatny bo nie widzę powodu żeby na siłę się zmieniać a potem stresować że się źle czuje, moja bratowa ma genialną rękę do makijażu więc sporo zaoszczędziłam na makijażystce, zainwestowałam tylko w dobre i bardzo trwałe kosmetyki z pierre rene bo wiadomo zależało mi żeby to trzymało się całą noc i faktycznie z efektów byłam bardzo zadowolona jak to wypadło :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...